Media o nas – Artykuł o Stokado Self Storage w „Gazecie Wrocławskiej”

Patent na wynajem – schowki self storage

Self storage to zdobywający niebywałą popularność w Europie sposób na wynajem małych powierzchni magazynowych w specjalnie do tego przygotowanych komórkach. Od niedawna z zalet tego rozwiązania można korzystać we Wrocławiu, niezależnie od tego, czy powierzchni magazynowej potrzebuje osoba prywatna, czy firma.

Narzędzia, które wykorzystujemy sporadycznie, motocykl, którego nie używamy zimą, dziesiątki kartonów z archiwalną dokumentacją – gdzie to wszystko magazynować na ograniczonej powierzchni? Niektórzy mają możliwość wynajęcia niewielkiego składziku, ale z uwagi na brak zapewnionej ochrony zamkniętego w nim mienia, nie jest to najlepsza decyzja. Alternatywą może okazać się wynajem powierzchni magazynowej w systemie self storage. Niedawno tego typu usługi uruchomiła we Wrocławiu firma Stokado Self Storage. Działa przy ulicy Opolskiej 178. Oferuje miejsca magazynowe o powierzchni od 1 do 26 m2 i współpracuje z przedsiębiorcami i osobami prywatnymi. Niezależnie od tego, czy magazynować chcemy przedmioty na okres przeprowadzki, czy na dłużej nieokreślony czas, Stokado zawsze ma dla swoich klientów atrakcyjną propozycję: zarówno pod względem jakości oferowanych usług, elastyczności oferty, jak i zapewnienia bezpieczeństwa dla przechowywanych dóbr.

-Wynajem własnego magazynu to bardzo rozsądne rozwiązanie – przekonuje Dawid Bechcicki ze firmy Stokado Self Storage. – Często klienci przy rozpoczęciu rozmowy na temat kosztów wynajmu schowków wychodzą z założenia, że taniej jest zarezerwować garaż w sąsiednim bloku. Biorąc jednak pod uwagę potencjalne straty, na które jesteśmy narażeni, wynajęcie garażu w obiekcie, który nie posiada ochrony i monitoringu, do którego po uszkodzeniu zamka wejść może praktycznie każdy, często okazuje się nieprzemyślaną decyzją. Wtedy dopiero przekonujemy się, jaki jest realny koszt najmu, a garaż pozostaje tańszy już tylko z nazwy.

Po zapoznaniu się z cennikiem usług w Stokado okazuje się, że koszt wynajmu jest niewielki. Już od 15 zł/tydzień można mieć swój prywatny, samoobsługowy schowek – w budynku lub w zewnętrznych kontenerach różnej wielkości. Z magazynu korzysta się bez ograniczeń – przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

– Popularność rozwiązania, które wdrażamy we Wrocławiu, jest dość duża. Niemal każdego dnia przychodzą do nas klienci, którzy mają mało miejsca w domu lub firmie, a nasza propozycja stanowi dla nich doskonałe rozwiązanie problemów z miejscem – mówi Dawid Bechcicki.

Niezdecydowani zawsze mogą liczyć na fachową pomoc doradców klienta. Nie trzeba też martwić się o opakowania – wszystko, co potrzebne, można kupić na miejscu. Przeniesienie przedmiotów z samochodu do magazynu nie jest kłopotliwe – na miejscu można bezpłatnie korzystać z wózków transportowych.

Więcej szczegółów na www.stokado.pl. Firma zachęca do kontaktu, także bezpośredniego w siedzibie na Opolskiej.

Przed nami wiosna i czas remontów oraz porządków. W Stokado znajdziecie prywatną przestrzeń do magazynowania, dopasowaną idealnie do potrzeb, niezależnie od tego, czy trzeba będzie przechować ciężką zimową garderobę, narty czy też regał z tysiącami ulotek reklamowych.”

Źródło: Gazeta Wrocławska, wyd. z dnia 2014-02-21

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL