Gdzie trzymać quada?

Quad to pojazd, który z łatwością pokonuje nawet najtrudniejsze tereny. Stąd też nie jest niczym dziwnym, że coraz więcej osób decyduje się na zakup quada w celach rozrywkowych. Quady doskonale radzą sobie na trudnych, wyboistych terenach leśnych, także w miejscach porośniętych wysoką trawą albo bardzo grząskich. To świetne rozwiązanie dla wszystkich wielbicieli weekendowych wypadów za miasto.

Dość często osoby, które zastanawiają się właśnie na zakupem quada i które mieszkają w mieście, zadają sobie pytanie, gdzie trzymać pojazd zimą. Zwłaszcza dla osób mieszkających w blokach może to być dość poważny problem.

W tej chwili brak własnego garażu nie znaczy już, że nie można kupić sobie quada. Z pomocą przychodzą nam magazyny samoobsługowe, tzw. „self storage”, które umożliwiają nam w przystępnej cenie przechowywanie nie tylko narzędzia albo opon samochodowych, ale także rowerów, skuterów i wreszcie quadów. Mieszkańcy Wrocławia mogą wziąć pod uwagę chociażby ofertę firmy Stokado, która wynajmuje przedsiębiorstwom i osobom prywatnym powierzchnie magazynowe o różnych gabarytach. Firma dysponuje komórkami magazynowymi i kontenerami, które mogą być oddane do dyspozycji także i właścicielom quadów.

Osoby, które zdecydują skorzystać z oferty Stokado, mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo przechowywanych pojazdów. Wszystkie kontenery i komórki magazynowe Stokado znajdują się na terenie, który jest przez całą dobę monitorowany. Obiekt nadzorowany jest także przez ochroniarzy. To jednak nie wszystko. W godzinach 22:00-6:00 brama jest zamykana. Do magazynów mogą dostać się tylko klienci. Po podpisaniu umowy najmu otrzymują oni karty, z pomocą których można bez problemu otworzyć bramę.

Jeśli właśnie szukasz miejsca, w którym można w korzystnej cenie i w stu procentach bezpiecznie przechowywać quada we Wrocławiu, oferta Stokado powinna Cię zainteresować. Klient ma całodobowy dostęp do swojego pojazdu. Co więcej, umowę najmu można zawrzeć na dowolny okres czasu. Oferta obejmuje komórki magazynowe o powierzchni 1m2 do 25m2.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL