Jak przechowywać opony?

Wielu kierowców przyznaje, że przechowywanie opon jest dla nich pewnym problemem. Nie każdy z nas ma własny garaż, dotyczy to zwłaszcza osób mieszkających w blokach, w mieście. Oczywiście można opony przechowywać w piwnicy, jednak nie zawsze mamy tam wystarczająco dużo miejsca. Trzymanie opon w serwisie samochodowym to także nie zawsze najlepsze rozwiązanie.

Chcesz mieć pewność, że Twoje opony przechowywane są w dobrych warunkach i nikt niepowołany nie ma do nich dostępu? Znakomitym rozwiązaniem będą dla Ciebie nowoczesne magazynowe samoobsługowe.

Magazyn samoobsługowy ma tę zaletę, że można w nim przechowywać praktycznie wszystko. Jeśli zamierzamy w kontenerze albo komórce magazynowej trzymać opony i felgi, możemy być całkowicie pewni, że poza nami nikt nie będzie miał do nich dostępu. Osoby pochodzące z Wrocławia i okolic, które zastanawiają się, gdzie przechowywać opony samochodowe, mogą zdecydować się na ofertę firmy Stokado Self Storage, która oferuje powierzchnie magazynowe od 1 do 25m2. Można zdecydować się zarówno na zarówno na specjalny kontener, jak i na schowek w magazynie wewnętrznym.

Wiadomo, że odpowiednie przechowywanie opon ma ogromny wpływ na ich żywotność. Jeśli zależy nam na tym, aby ogumienie jak najdłużej zachowało swoją jakość, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim nie powinno się opon przechowywać na otwartym powietrzu. Zalecane są suche, wentylowane pomieszczenia, najlepiej zaciemnione (światło słoneczne może spowodować pęknięcia na powierzchni gumy). Optymalne warunki do przechowywania opon może zagwarantować Stokado. Hale magazynowe Stokado są ogrzewane, panuje w nich stała temperatura przez cały rok. Nie trzeba obawiać się, że przechowywane przedmioty zamarzną.

Istotną kwestią jest bezpieczeństwo. Firma Stokado zapewnia swoim klientom monitoring oraz fizyczną ochronę. Do drzwi danej komórki magazynowej ma dostęp wyłącznie klient. Warto zaznaczyć, że możliwy jest wynajem powierzchni magazynowej na różne okresy czasu, już od siedmiu dnia. Nie ma żadnych dodatkowych opłat poza czynszem i kaucją za korzystanie z magazynów.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL