Tajna skrytka we Wrocławiu albo Poznaniu – teraz to proste!

Chyba każdy przyzna, że tajna skrytka to naprawdę przydatna opcja. Jeśli np. chodzi o przechowywanie biżuterii, dokumentów i innych ważnych dla nas przedmiotów, warto pomyśleć o wynajęciu skrytki. To idealne rozwiązanie, gdy nie mamy miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów, albo gdy chcemy mieć pewność, że są one całkiem bezpieczne.

Mieszkańcy Wrocławia i Poznania mają obecnie bardzo ciekawą możliwość, jaką stanowią magazyny self storage. Zarówno w Poznaniu, jak i we Wrocławiu działają od pewnego czasu magazyny samoobsługowe Stokado – rozwiązanie dedykowane zarówno klientom prywatnym, jak i firmom. Tajna skrytka w magazynach self storage to świetny pomysł, jeśli zależy nam na bezpiecznym przechowywaniu cennych przedmiotów.

W jaki osób możemy wynająć tajną skrytkę w magazynach Stokado? Na początek trzeba jedynie wybrać przestrzeń magazynową o odpowiednich dla naszych potrzeb gabarytach. W magazynach Stokado dostępne są zarówno większe komórki, jak i kontenery o powierzchni zaledwie 1m2 – idealnie rozwiązanie dla osób, które szukają po prostu tajnej skrytki. Decydując się na skorzystanie z oferty Stokado, możemy skorzystać z opcji wynajmu krótko- i długoterminowego. W tej chwili minimalny czas wynajmu to 7 dni. Jeśli zatem zależy Ci na bezpiecznym i dyskretnym przechowywaniu określonego ładunku albo wartościowych przedmiotów nawet przez parę dni, oferta Stokado powinna Cię zainteresować.

Co można przechowywać w tajnych skrytkach Stoado? Praktycznie wszystko! Począwszy do sprzętu sportowego, przez meble po pojazdy i dokumenty. W skrytkach Stokado można przechowywać także i przedmioty, które są podatne na zniszczenia. A to dlatego, że w magazynach Stokado przez cały rok utrzymywana jest taka sama temperatura. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz kontener czy jakąś większą komórkę magazynową, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przechowywać także i te przedmioty, które wymagają suchego miejsca. Jakby tego było mało, w Stokado mamy dostęp do swojego magazynu przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W dogodnym momencie można opróżnić magazyn albo umieścić w nim nowy ładunek.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL