Jak przechowywać ważne rzeczy? Specjalne skrytki w magazynach self storage

Nie ma znaczenia, czy chodzi o dokumenty, sprzęt sportowy albo jeszcze inne przedmioty – faktem jest, że bezpieczne przechowywanie ważnych rzeczy nie zawsze należy do najłatwiejszych. O ile mieszańcy wsi z reguły dysponują jakimiś pomieszczeniami gospodarczymi, które pomagają w rozwiązaniu takich problemów, o tyle osoby mieszkające w miastach, a zwłaszcza w blokach, mogą mieć problem z przechowaniem np. sprzętu sportowego po sezonie, dużej ilości dokumentacji firm jednoosobowych i innych, biżuterii itd.

Rozwiązaniem są specjalne skrytki, które obecnie możemy znaleźć praktycznie w każdym dużym mieście. Jeśli chodzi o Wrocław i Poznań, ciekawą ofertę przygotowała firma Stokado, która zajmuje się wynajmowaniem powierzchni magazynowej. Firma swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorców, którzy chcą przechowywać np. towary na sprzedaż, jak i do osób prywatnych, które są zainteresowane dodatkową powierzchnią. Oferta obejmuje typowe magazyny, nawet do 25 m2, oraz kontenery i komórki o powierzchni znacznie mniejszej – nawet 1 m2. Co istotne, nawet w trakcie trwania umowy można bez problemu zmienić wynajmowaną komórkę, np. na mniejszą, co oznacza automatycznie niższe koszty.

Magazyny self storage mają tę zaletę, że gwarantują swoim użytkownikom dużą elastyczność – dotyczy to nie tylko wyboru powierzchni magazynowej i tego, na jak długo chcemy ją wynajmować, ale i wygody korzystania. Po podpisaniu umowy z firmą Stokado zyskujemy dostęp do swojej komórki magazynowej albo kontenera przez całą dobę. Niezależnie od pory dnia i nocy, możemy zajrzeć do przechowywanych przedmiotów. Magazyny Stokado znajdują się stale pod nadzorem ochrony, możemy być zatem spokojni o bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

Jak już zostało wspomniane, magazyny Stokado w Poznaniu i we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby przechowywać ważne dla nich przedmioty, a z różnych przyczyn nie mogą tego robić we własnym domu. W zasadzie można przechowywać wszystko poza zwierzętami, roślinami, produktami spożywczymi oraz szeroko pojętymi substancjami toksycznymi i łatwopalnymi.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL