Gdzie przechowywać meble podczas remontu?

Remont domu, zwłaszcza kompleksowy, to dość duże utrudnienie. Nie dość, że wiąże się ze żmudną pracą, to jeszcze w trakcie remontu może dojść do różnego typu zniszczeń. Z tego względu bardziej cenne przedmioty oraz meble warto na czas remontu usunąć z domu. Niestety nie zawsze jest to takie proste. O ile osoby mieszkające we własnych domach jednorodzinnych z reguły dysponują jakimś dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, o tyle mieszkańcy bloków mogą mieć już spory problem z przechowywaniem mebli na własną rękę.

Gdzie zatem przechowywać meble podczas remontu? Na szczęście coraz częściej można skorzystać z pomocy magazynów self storage, które swojej usługi oferują w większych miastach. W tej chwili także mieszkańcy Poznania oraz Wrocławia mają okazję wynająć komórkę magazynową lub kontener w korzystnej cenie – ciekawe usługi oferuje firma Stokado. Dlaczego magazyny self storage to dobre rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że można wynająć dowolnie dużą powierzchnię magazynową. Wszystkie pomieszczenie są suche, czyste i w dodatku panuje w nich stała temperatura. To oznacza, że nadają się doskonale także i do przechowywania mebli. Wiadomo, że remont może trwać zarówno kilka dni, jak i tygodni. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy poważnie myślą o skorzystaniu z magazynów samoobsługowych we Wrocławiu albo Poznaniu – w Stokado można wynająć magazyn nawet na zaledwie 7 dni!!

Oczywiście meble, sprzęt AGD oraz bibeloty mogą ulec zniszczeniu podczas transportu. Dlatego trzeba koniecznie pamiętać o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Również i w tym przypadku firma Stokado staje na wysokości zadania. Klienci magazynów samoobsługowych Stokado mogą liczyć nie tylko na wynajem magazynów, ale także na porządne materiały do pakowania. Na miejscu w magazynie prowadzona jest sprzedaż kartonów, folii stretch, taśm do pakowania oraz wszelkich innych przydatnych akcesoriów, z pomocą których pakowanie staje się dziecinnie proste. Nie trzeba już martwić się, w jaki sposób zabezpieczyć fronty i kanty mebli albo różnego rodzaju delikatne przedmioty.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL