Self storage a małe firmy

Duże przedsiębiorstwa zwykle dysponują zarówno własnymi magazynami, jak i miejscami odpowiednimi do przechowywania akt. W przypadku małych firm nie zawsze tak jest. Wiele takich firm działa przecież nawet pod prywatnym adresem przedsiębiorcy. W takim przypadku trudno mówić o miejscu np. do przechowywaniu oferowanego towaru. Podobnie rzecz ma się z fachowcami, którzy w trakcie swojej pracy wykorzystują różnego typu profesjonalne narzędzia. Jest to zwykle sprzęt dość kosztowny, zatem wskazane byłoby jego bezpieczne przechowywanie.

Małe firmy, które potrzebują dodatkowej powierzchni na przechowywanie narzędzi, swoich towarów albo dokumentacji firmowej mogą liczyć na atrakcyjną ofertę ze strony nowoczesnych magazynów samoobsługowych. We Wrocławiu i Poznaniu można skorzystać z oferty firmy Stokado, która oddaje do dyspozycji swoich klientów komórki magazynowe oraz kontenery o różnej powierzchni. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz jedynie małej komórki o powierzchni 1 m2 cz może przydałoby Ci się większe pomieszczenie magazynowe (nawet do 25 m2), możesz liczyć na kompleksową obsługę i korzystne warunki korzystania z magazynów.

Firma Stokado Self Storage stara się nieodmiennie wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów biznesowych. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na skorzystanie z magazynów we Wrocławiu czy też w Poznaniu, możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo, dyskrecję oraz elastyczne warunki umowy. W magazynach Stokado można przechowywać praktycznie wszystko, co jest związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zarówno nadwyżki towaru, jak wszelkiego rodzaju materialny promocyjne oraz kompleksowe wyposażenie biura. A może jesteś w trakcie przeprowadzki swojej firmy? Tym bardziej powinieneś zapoznać się z ofertą Stokado. Minimalny czas wynajmu komórki magazynowej to zaledwie 7 dni.

Stokado oferuje ponadto profesjonalną archiwizację dokumentów firmowych, oczywiście w zgodzie z aktualnymi regulacjami prawnymi. Decydując się na skorzystanie z magazynu samoobsługowego, nie musisz inwestować w tworzenie własnego archiwum.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL