Gdzie przechowywać porcelanę podczas remontu?

Remont wiąże się zwykle z koniecznością usunięcia z domu lub mieszkania mebli, bibelotów, roślin doniczkowych oraz oczywiście delikatnej porcelany. O ile osoby mieszkające w domu na własnym placu nie mają problemu z przechowywaniem wymienionych przedmiotów, ponieważ z reguły dysponują jakimiś pomieszczeniami gospodarczymi, o tyle w przypadku osób mieszkających w mieszkaniach w bloku, remont może być dość znacznym utrudnieniem. Jak przechowywać porcelanę podczas remontu?

Przede wszystkim porcelanową zastawę stołową powinniśmy przechowywać w miejscu, gdzie nie będzie ona narażona na zniszczenia. Pamiętajmy, że mówimy o przedmiotach bardzo kruchych! Porcelanowe talerze i półmiski powinniśmy schować do pudełka. Poszczególne naczynia układamy w stosy, talerze i półmiski należy oddzielić od siebie listkami ręczników papierowych. W ten sposób unikniemy zarysowań na powierzchni naczyń.

Osoby, które faktycznie nie dysponują żadnym odpowiednim pomieszczeniem, gdzie można by przechowywać delikatną porcelanę, mogą zastanowić się nad dość ciekawym rozwiązaniem. Otóż coraz popularniejsze są magazyny samoobsługowe self storage, które swoją ofertę kierują nie tylko do przedsiębiorstw z najróżniejszych branży, ale także do osób prywatnych. Magazyny samoobsługowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy właśnie przeprowadzają remont w domu albo mieszkaniu. Mieszkańcy Poznania i Wrocławia mogą skorzystać z usług firmy Stokado, pioniera w zakresie usług self storage na terenie naszego kraju.

Korzystanie z usług Stokado jest bardzo korzystne także i dla osób prywatnych. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że można wynająć nawet mały kontener magazynowy o powierzchni zaledwie 1m2 – to rozwiązanie idealne dla osób, które chcą bezpiecznie przechowywać porcelanę i inne kruche przedmioty. Warto zaznaczyć, że Stokado, tak we Wrocławiu, jak i w Poznaniu, może zaoferować swoim klientom także wysokiej jakości materiały do pakowania. Oczywiście klienci mają dostęp do wynajmowanych przez siebie komórek i kontenerów przez całą dobę.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL