Gdzie przechowywać towar na sprzedaż?

Wiele mniejszych sklepów ma problem z odpowiednim przechowywaniem towarów przeznaczonych na sprzedaż. Faktem jest, że nie zawsze mamy do dyspozycji własny magazyn o odpowiednich gabarytach. Dość często właściciele małych sklepów przechowują towar na sprzedaż we własnych domach. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie na dłuższą metę.

Sklepy, które trudnią się sprzedażą artykułów przemysłowych, sprzętu elektronicznego, zabawek, artykułów papierniczych itd. mogą pomyśleć o wynajęciu dodatkowej powierzchni magazynowej. Okazuje się, że usługi tego typu wcale nie muszą być drogie!

Wystarczy tylko zdecydować się na ofertę magazynów samoobsługowych self storage. Tego typu magazyny znajdziemy w chwili obecnej praktycznie w każdym większym mieście. Właściciele sklepów, korzy chcą swój towar przechowywać bezpiecznie i stosunkowo tanio, powinni wziąć pod uwagę aktualną ofertę przedsiębiorstwo Stokado. Stokado to firma, która dysponuje komórkami magazynowymi w Poznaniu i Wrocławiu. Ważną zaletą tej właśnie oferty, którą na pewno docenią osoby chcące przechowywać towar na sprzedaż, jest fakt, że Stokado oferuje magazyny o powierzchni w przedziale 1-25 m2. Nie trzeba płacić za niewykorzystaną powierzchnię. Zawsze można wybrać po prostu mniejszy magazyn!

Stokado to optymalne rozwiązanie da wszystkich właścicieli sklepów zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, którzy potrzebują właśnie miejsca na dodatkowe zapasy. Magazyn o idealnie dobranej powierzchni, całodobowy dostęp do swojego towary, monitoring i ochrona – tak w wielkim skrócie można opisać ofertę firmy Stokado, która kierowana jest do właścicieli sklepów. Oczywiście na wszystkie usługi wystawiane są faktury, zatem korzystanie z powierzchni magazynowej w magazynach self storage w Poznaniu i Wrocławiu można zawsze wrzucić w koszty uzyskania dochodu.

Usługi Stokado są bardzo wszechstronne. W magazynach można przechowywać praktycznie wszystko poza roślinami, zwierzętami oraz substancjami toksycznymi. Minimalny okres wynajmu to zaledwie 7 dni – to wystarczy, aby przetestować ofertę firmy.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL