Wynajem mieszkania – co zrobić ze swoimi rzeczami?

Wyjazd do innego miasta albo kraju wiąże się zwykle z tym, że wynajmujemy nasze mieszkanie, aby chociaż w ten sposób zaoszczędzić na kosztach, które wiążą się z jego utrzymaniem. O ile nie trzeba szukać nowego miejsca dla mebli, o tyle z pewnością trzeba przenieść swoje rzeczy osobiste – ubrania, sprzęt sportowy, dekoracje, dokumenty i inne tego rodzaju przedmioty, które wynajmującemu mogłoby jednak przeszkadzać. I tutaj pojawia się problem – jeśli planujemy np. wyjazd do pracy na rok, dwa itd., wtedy nie ma raczej potrzeby zabierać ze sobą całego swojego dobytku.

Jesteś akurat w takiej sytuacji, że pilnie potrzebujesz miejsca, gdzie mógłbyś przez dłuższy czas składować swoje rzeczy? Planujesz dłuższy wyjazd i szukasz bezpiecznego miejsca? Wiadomo, bibeloty i innego dekoracje można po prostu wyrzucić albo spróbować odsprzedać. Jednak wcale nie trzeba się rozstawać z przedmiotami, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Dobrym rozwiązaniem, na które decyduje się zresztą coraz więcej osób, są magazyny self storage. Tego typu nowoczesne magazyny możemy znaleźć w każdym większym mieście. Mieszkasz może we Wrocławiu albo w Poznaniu? Jeśli tak, możesz skorzystać z usług Stokado. Tutaj możemy liczyć nie tylko na bezpieczne przechowywanie sowich przedmiotów, ale także na korzystne ceny.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, co chcesz przechowywać. W Stokado możesz na dowolny okres wynająć komórki magazynowe o różnych powierzchniach – nie będzie zatem problemu także z przechowywaniem większej ilości rzeczy. A może szukasz tylko miejsca do przechowywania porcelany, książek, obrazów albo jakichś dekoracji, które na czas wynajmu mieszkania, wołałbyś składować w innym miejscu? I w tym przypadku Stokado jest dobrym wyborem – z powodzeniem można wynająć jedną z komórek albo po prostu kontener magazynowy o powierzchni 1m2.

Jeżeli zdecydujesz się na przechowywanie rzeczy podczas wyjazdu zagranicznego właśnie w magazynach self storage, możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo. Dlaczego? To proste! Do komórki magazynowej ma dostęp tylko osoba, która z niej korzysta.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL