Co zrobić, gdy zabraknie miejsca w szafie? Self Storage to dobre rozwiązanie

Nowy sezon zwykle oznacza także, że w naszej szafie pojawia się przynajmniej kilka sztuk odzieży więcej. O ile w domach jednorodzinnych nie musi to być problem, ponieważ zwykle znajdują się w nich dodatkowe pomieszczenia np. strychy, gdzie można przechowywać ubrania i akcesoria, których aktualnie nosimy, o tle w mniejszych mieszkaniach może to być nie lada wyzwanie. Faktem jest też, że nie zawsze możliwe jest ze względów metrażowych zbudowanie garderoby, w której pomieściłyby się wszystkie płaszcze, kurtki, buty zimowe itd., których nie nosimy przecież przez cały rok.

Masz już dość swojej przepełnionej szafy? Wcale nie musisz się pozbywać ubrań zimowych albo uniwersalnych dodatków, aby zrobić miejsce na nowe stroje. Dobrym rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe, które można w zasadzie potraktować jak dodatkową szafę. Wystarczy właściwie wynająć niewielką komórkę magazynową, np. o powierzchni 2 m2, aby móc cieszyć własną, przestronną garderobą. I to nawet bez konieczności jej budowania w domu czy mieszkaniu.

Takie komórki możesz znaleź

także w magazynach samoobsługowych Stokado, z których oferty można skorzystać we Wrocławiu oraz Poznaniu. Wiadomo, że przy dłuższym przechowywaniu warto swoje ubrania odpowiednio zabezpieczyć przez kurzem. I tutaj mamy dla Was dobrą wiadomość – możecie to zrobić na miejscu, już po przewiezieniu ubrań do komórki magazynowe, ponieważ Stokado udostępnia swoim klientom różnego rodzaju materiały do pakowania, w tym także praktyczne kartony i folie.

W magazynach self storage można przechowywać także ubrania i dodatki z delikatniejszych materiałów, jak jedwab, kaszmir, skóra naturalna itd. Możesz być pewien, że wszystkie komórki magazynowe w Stokado są suche, poza tym utrzymywana jest w nich stała temperatura. Swoje ubrania możesz odebrać w dowolnym momencie, do Twojej komórki dostęp masz tylko Ty.

Nie musisz już dłużej zastanawiać się, gdzie pomieścić zimowe ubrania, gdy nadejdzie wiosna. Tego typu komórki to naprawdę dobre, bezpieczne rozwiązanie. Co istotne, ceny są naprawdę przystępne i nie spowodują wyłomu w domowym budżecie.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL