Przenieś swoja bibliotekę do magazynu samoobsługowego!

Jest naprawdę wiele powodów, aby skorzystać z oferty nowoczesnych magazynów samoobsługowych. I bynajmniej nie chodzi tutaj jedynie o przechowywanie naszego dobytku, kiedy jesteśmy właśnie w trakcie przeprowadzki albo planujemy wyjazd na dłużej. Przeładowane półki z książkami to problem w wielu mieszkaniach.

Mimo, że książki w wersji elektronicznej cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem, tradycyjne, papierowe książki mają ciągle najwięcej zwolenników. Osoby, które dużo czytają, zazwyczaj po pewnym czasie zaczynają się uskarża na barak miejsca na nowe książki. Nie każdy przy tym potrafi lub chce rozstawać się z swoimi Księzami. Jeśli sprzedaż lub rozdanie książek nie wchodzi w grę, można pomyśleć o skorzystaniu z magazynów samoobsługowych self storage.

Osoby, które mieszkają albo we Wrocławiu albo w Poznaniu mogą wziąć pod uwagę także ofertę firmy Stokado, która oferuje komórki magazynowe i kontenery o różnych gabarytach, nawet jedynie 1m2. Niezależnie od tego, czy Twój księgozbiór należy do tych większych czy może raczej przyda Ci się tylko kontener, możesz być pewien tego, że magazyny Stokado sprostają Twoim oczekiwaniom.

Przenoszenie księgozbioru do komórki magazynowej to doskonała okazja do jego uporządkowania. Wtedy można swoje książki skatalogować, ułożyć według autorów, tematyki itd. Książki ulubionych autorów, popularne poradniki itd. warto przechowywać w sposób łatwo dostępny, np. na wysokości oczu na regale albo w kartonach w pobliżu wejścia do magazynu. Magazyn samoobsługowy to doskonale rozwiązanie dla osób, które chciałyby cieszyć się własną bibliotekę, jednak np. z powodu zbyt małego metrażu mieszkania nie mogą wygospodarować osobnego pomieszczenia na książki.

Mieszkańcy Wrocławia, Poznania oraz okolicy tych miast mogą wziąć pod uwagę ofertę firmy Stokado, która udostępnia komórki magazynowe zarówno na krótki, jak i na długi termin. Oferowane są komórki o różnych gabarytach, czyste i suche. Cały obiekt jest monitorowany, a do swojej komórki wynajemca ma dostęp o każdej porze dnia i nocy.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL