fbpx

Co zrobić ze starym wyposażeniem pokoju dziecięcego?

Co rozbić ze słodkimi dziecięcymi akcesoriami i mebelkami, kiedy dziecko dorasta? Pastelowe mebelki, maskotki, lalki, samochodziki itd. – nawet, jeśli małe jest prawdopodobieństwo, że nasze dziecko jeszcze będzie z nich korzystać, szkoda ich po prosu wyrzucić. Choćby z przyczyn sentymentalnych. Co można zrobić ze starym wyposażeniem pokoju dziecięcego? Jeśli jeszcze nie znalazłeś dziecka, które mogłoby jeszcze z niego skorzystać, może warto pomyśleć o wynajęciu magazynu samoobsługowego.

Atutem tego rozwiązania jest przystępna cena, elastyczne warunki wynajmu, dowolny okres wynajmowania komórki magazynowej oraz pełne bezpieczeństwo. Sucha komórka magazynowa, gdzie zawsze panuje stała temperatura, to z pewnością lepsze miejsce do przechowywania delikatnych akcesoriów dla dzieci niż strych czy piwnica.

Przewijaki, wanienki dziecięce, mebelki dziecięce itd. to zwykle przedmioty, które z powodzeniem mogą być dalej wykorzystywane. Zwłaszcza, jeśli w planach jest powiększenie rodziny. Dlatego, gdy zmieniamy wystój pokoju dziecka na bardziej dorosły, warto wszystkie akcesoria przechowywać w taki sposób, aby nie zajmowały miejsca w domu lub mieszkaniu i jednocześnie nie uległy zniszczeniu. Nic dziwnego, że tak wielu rodziców, którzy są w trakcie przemeblowania pokojów swoich pociech, decyduje się właśnie na magazyn samoobsługowy. We Wrocławiu i Poznaniu możesz skorzystać z korzystnej cenowo oferty firmy Stokado, która poza typowymi komórkami magazynowymi oferuje także stosunkowo nieduże kontenery do wynajęcia.

Magazyn samoobsługowy to doskonała możliwość także wtedy, gdy Twoje dziecko dorasta i chce przemeblować pokój w taki sposób, aby odpowiadał jego gustowi. Meble, kolorowe tekstylia, zabawki i inne przedmioty powinno się przed umieszczeniem ich w magazynie odpowiednio zabezpieczyć. Dobrym rozwiązaniem byłoby opisanie poszczególnych kartonów. Dzięki temu unikniesz zamieszania, gdy będziesz chciał znaleźć jakiś konkretny przedmiot. W magazynach samoobsługowych można przechowywać także cenniejsze przedmioty, ponieważ są one monitorowane.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
pl_PL