Co zrobić ze starym wyposażeniem pokoju dziecięcego?

Co rozbić ze słodkimi dziecięcymi akcesoriami i mebelkami, kiedy dziecko dorasta? Pastelowe mebelki, maskotki, lalki, samochodziki itd. – nawet, jeśli małe jest prawdopodobieństwo, że nasze dziecko jeszcze będzie z nich korzystać, szkoda ich po prosu wyrzucić. Choćby z przyczyn sentymentalnych. Co można zrobić ze starym wyposażeniem pokoju dziecięcego? Jeśli jeszcze nie znalazłeś dziecka, które mogłoby jeszcze z niego skorzystać, może warto pomyśleć o wynajęciu magazynu samoobsługowego self storage.

Atutem tego rozwiązania jest przystępna cena, elastyczne warunki wynajmu, dowolny okres wynajmowania komórki magazynowej oraz pełne bezpieczeństwo. Sucha komórka magazynowa, gdzie zawsze panuje stała temperatura, to z pewnością lepsze miejsce do przechowywania delikatnych akcesoriów dla dzieci niż strych czy piwnica.

Przewijaki, wanienki dziecięce, mebelki dziecięce itd. to zwykle przedmioty, które z powodzeniem mogą być dalej wykorzystywane. Zwłaszcza, jeśli w planach jest powiększenie rodziny. Dlatego, gdy zmieniamy wystój pokoju dziecka na bardziej dorosły, warto wszystkie akcesoria przechowywać w taki sposób, aby nie zajmowały miejsca w domu lub mieszkaniu i jednocześnie nie uległy zniszczeniu. Nic dziwnego, że tak wielu rodziców, którzy są w trakcie przemeblowania pokojów swoich pociech, decyduje się właśnie na magazyn samoobsługowy. We Wrocławiu i Poznaniu możesz skorzystać z korzystnej cenowo oferty firmy Stokado, która poza typowymi komórkami magazynowymi oferuje także stosunkowo nieduże kontenery do wynajęcia.

Magazyn samoobsługowy to doskonała możliwość także wtedy, gdy Twoje dziecko dorasta i chce przemeblować pokój w taki sposób, aby odpowiadał jego gustowi. Meble, kolorowe tekstylia, zabawki i inne przedmioty powinno się przed umieszczeniem ich w magazynie odpowiednio zabezpieczyć. Dobrym rozwiązaniem byłoby opisanie poszczególnych kartonów. Dzięki temu unikniesz zamieszania, gdy będziesz chciał znaleźć jakiś konkretny przedmiot. W magazynach samoobsługowych można przechowywać także cenniejsze przedmioty, ponieważ są one monitorowane.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL