Self Storage – dodatkowa przestrzeń dla firm

Wiele firm, także i tych naprawdę dużych, zaczynało jako jednoosobowe przedsiębiorstwa z siedzibą w mieszkaniu właściciela. Z czasem jednak firma się rozrasta. Potrzebna jest dodatkowa przestrzeń, chociażby do przechowywania dokumentów firmowych, towarów na sprzedaż, narzędzi niezbędnych do świadczenia oferowanych usług itd. Czy trzeba od razu inwestować w zakup budynku gospodarczego? Często jest tak, że stosunkowo niewielka firma, która koncentruje się na rozwoju, nie może sobie na to pozwolić z przyczyn finansowych.
Na szczęście z pomocą przychodzą nam magazyny samoobsługowe, trend, który także w Polsce zyskuje ciągle na znaczeniu. Przedsiębiorcy z większych miast, którzy potrzebują więcej przestrzeni, mogą po prostu wynająć komórkę magazynową albo kontener magazynowy. To drugie rozwiązanie jest szczególnie polecane firmom, które potrzebują dodatkowego miejsca na przechowywanie specjalistycznych narzędzi. Przykładowo nowoczesne narzędzia budowlane to z reguły sprzęty bardzo kosztowne, Warto zatem zadbać o właściwe ich przechowywanie poza sezonem, jeśli chcemy mieć pewność, że nie trafią w ręce niepowołanej osoby i jednocześnie nie ulegną zniszczeniu.
We Wrocławiu i w Poznaniu można w tej chwili skorzystać z oferty firmy Stokado, która swoim klientom proponuje komórki magazynowe od 1m2. Minimalny okres wynajmu to zaledwie tydzień.
W przypadku firm, niezależnie od tego, jaką branże one reprezentują, bardzo ważne jest właściwe przechowywanie dokumentacji. Także i w tym przypadku dobrym wyjściem są magazyny samoobsługowe. Przede wszystkim są one bezpieczne, ponieważ zawsze są monitorowe, poza tym np. w placówkach Stokado można liczyć także na fizyczną ochronę.
Nie tylko dokumenty firmowe można przechowywać w komórkach magazynowych. Także szeroko pojęty sprzęt biurowy, umeblowanie itd. (chociażby podczas przeprowadzki biura) można przenieść do magazynów) self storage. Warto zaznaczy
, że magazyny samoobsługowe to rozwiązanie optymalne dla każdego, kto do swoich rzeczy chce mieć nieograniczony dostęp. Każdy klient Stokado może otworzyć swoją komórkę o dowolnej porze dnia i nocy.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL