Magazyn self storage. Rozwiązanie dla właścicieli kawalerek

 Im dłużej mieszkamy w jednym miejscu, tym więcej rzeczy nam przybywa. Mamy coraz więcej ubrań, bibelotów, sprzętów kuchennych i innych przedmiotów, które potrzebują miejsca. O ile w domu jednorodzinnym wygospodarowanie miejsca na dodatkowe przedmioty nie jest tak trudne, o tyle już w mieszkaniu w bloku może to być problem. A zwłaszcza, gdy chodzi o kawalerkę. W takim przypadku z przyczyn oczywistych każdy metr kwadratowy mieszkania jest na wagę złota. Co zatem zrobić ze swoimi rzeczami?

Ciekawym rozwiązaniem mogą być komórki self storage w magazynach samoobsługowych. Wiadomo, że w większości bloków można skorzystać z komórki lokatorskiej, ale pamiętamy, że komórka taka użytkowana jest przez mieszkańców kliku mieszkań, dlatego też własna komórka magazynowa to zdecydowanie lepszy pomył. W takim przypadku możemy sami korzystać z cennej dodatkowej powierzchni, a poza tym możemy liczyć na pełną dyskrecję. Uwaga! To naprawdę nieduży koszt! Wszystko zależy oczywiście od wynajętej powierzchni.

Typowa kawalerka to zbyt małe mieszkanie, aby można było w nim swobodnie przechowywać ciężką odzież zimową po sezonie, sprzęt sportowy różnego typu, rower i wszelkie akcesoria rowerowe itd. Okazuje się, że można te i wiele innych przedmiotów wygodnie przenieść do komórki magazynowej. Jeśli chodzi o mieszkańców Poznania i Wrocławia, rekomendujemy usługi firmy Stokado, która od dawna możemy zaoferować komórki magazynowe różnej wielkości. Już od 1 m2.

Oczywiście przed przeniesieniem swoich rzeczy do komórki self storage, dobrze byłoby je porządnie opakować. Niezbędne są kartony, folie oraz materiały wypełniające (zwłaszcza, gdy pakujemy kruche przedmioty do kartonów). W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że w akurat firma Stokado udostępnia swoim klientom materiały do pakowanie. Zatem już na miejscu można wygodnie posegregować i zapakować poszczególne przedmioty. Warto dodać jeszcze, że magazyny self storage to rozwiązanie, które zapewne stały dostęp do magazynowanych przedmiotów. Co istotne, cały obiekt jest monitorowany, zachowane jest pełne bezpieczeństwo.

 

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL