Nowoczesne magazyny self storage. Czy są naprawdę bezpieczne?

Statystyki pokazują, że magazyny samoobsługowe self storage są coraz popularniejsze. Zwłaszcza w większych miastach wielu mieszkańców przekonuje się do komórek magazynowych, które są naprawdę świetnym rozwiązaniem, kiedy akurat brak nam cennej przestrzeni na nasze przedmioty. Tymczasem okazuje się, że wiele osób ma wątpliwości co do tego, że magazyny takie są bezpieczne. Od razu chcielibyśmy podkreślić, że zdecydowanie tak! Kwestie bezpieczeństwa, wdrożonych systemów, omówimy na podstawie rozwiązań, z których korzysta firma Stokado – wynajem komórek magazynowych w Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Wiadomo, że podstawą jest zastosowanie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. I tak jest też w Stokado. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które szczególnie cenią sobie dyskrecję. Po podpisaniu umowy najmu do Waszej komórki magazynowej nie ma dostępu nikt poza Wami. To bardzo istotne. Nie trzeba zatem obawiać się niechcianej ingerencji ze strony osób trzecich. Istotne jest również i to, że osoba wynajmująca kontener lub komórek magazynową, może z niej korzystać o dowolnej porze dnia i nocy. Nic zatem dziwnego w tym, że to coraz bardziej popularne rozwiązanie.

Każdy klient otrzymuje kartę magnetyczną, która pozwala na wygodne otwarcie zarówno bramy do całego obiektu, jak i drzwi do konkretnych komórek magazynowych. Karta taka jest indywidualna. Każde otwarcie zamka jest rejestrowane w systemie, co w praktyce oznacza, że zawsze można łatwo sprawdzić, kto wchodził do danej komórki magazynowej. W tym miejscu warto podkreślić jeszcze, że magazyny samoobsługowe Stokado są monitorowane. Nowoczesny monitoring video CCTV rejestruje zapis kamer w różnych miejscach na terenie obiektu magazynowego. Co istotne, obraz z kamer jest stale wyświetlany w biurze ochrony w czasie rzeczywistym. Zatem w przypadku jakichkolwiek niepojących sytuacji możliwa jest szybka reakcja. Taki zapis z kamer jest oczywiście przez pewien czas przechowywany na serwerach. Nie powinniśmy zapominać i o ochronie fizycznej, która regularnie patroluje cały obiekt.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL