Remont w mieszkaniu w bloku nie musi być trudny. Przenieś swoje rzeczy do magazynu samoobsługowego

Prace remontowe chyba większości z nas kojarzą się z mniejszym lub większym chaosem. Nie ma w tym nic zaskakującego. Ostatecznie bałagan, brak miejsca i kurz to norma podczas remontów. Szczególnie problematyczny jest remont w mieszkaniu w bloku. Nie dość, że musimy jakość żyć na okrojonej powierzchni, to jeszcze musimy tam wstawiać meble i inne sprzęt z pomieszczenia, które jest akurat remontowane. To nic przyjemnego. Tymczasem można to załatwić o wiele prościej! Rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe self storage.

Nie każdy wie, że obecnie oferowane są komórki magazynowe różnej wielkości. Już od 1 m2 – w praktyce oznacza to, że można wybrać komórkę idealnie dostosowaną do ilości naszych rzecz. Co istotne, nie trzeba wcale wynajmować jej przez bardzo długi czas. zazwyczaj można zdecydować się na podpisanie umowy także i na najem krótkoterminowy, przykładowo w przypadku Stokado minimum do siedem dni. Remont zwykle trwa dłużej. Po remoncie można w dowolnym momencie zabrać swoje rzeczy.

Dużą zaletą komórek magazynowych jest fakt, że wynajmujący ma stały dostęp do swoich rzeczy. Jeśli w czasie remontu będziesz potrzebował jakiegoś przedmiotu, który został już przeniesiony do magazynu, możesz udać się do niego o dowolnej porze dnia i nocy. Oczywiście dostęp do danej komórki ma wyłącznie osoba, która ją wynajmuje. Zatem nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo swojego dobytku w magazynie self storage.

Dlaczego właściwie warto rozważyć wynajem komórek magazynowych? Remont to nie tylko brak komfortu. Pamiętajmy, że przy pracach tynkarskich czy malarskich meble, sprzęty kuchenne, sprzęt komputerowy albo RTV itd. – te i inne przedmioty narażone są na znaczne uszkodzenie. Po co ryzykować? Przed umieszczeniem swoich rzeczy w komórce magazynowej warto je dokładnie zabezpieczyć; dotyczy to zwłaszcza szczególnie narażonych na uszkodzenie kantów mebli oraz kruchych przedmiotów ze szkła i porcelany. Te ostatnie warto zapakować do kranu, który dodatkowo powinien zostać wypełniony jakimś materiałem amortyzującym, np., styropianem lub chociażby starymi gazetami.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL