Praca w nowym mieście. Co zrobić ze swoimi rzeczami?

Coraz więcej osób pracuje przynajmniej okresowo w innych miastach. O ile w przypadku przeprowadzki na stałe można po prostu przenieść cały swój dobytek do nowego miejsca zamieszkania, o tyle w przypadku okresowej pracy w innymi mieście, pojawia się pytanie, co zrobić ze swoimi rzeczami. Wiadomo, że nie wszystko można ze sobą zabrać. Dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z komórki magazynowej do wynajęcia.

Oczywiście można po prostu zamknąć mieszkanie i ewentualnie poprosić bliskiego znajomego lub sąsiada, aby czasem zajrzał do środka. Jednak trzeba mieć świadomość tego, że opuszczone mieszkanie lub dom może paść atakiem włamywaczy. Warto zatem przynajmniej najcenniejsze przedmioty przenieść do bezpiecznej komórki magazynowej. Dzięki temu masz pewność, że nie stracisz nic cennego.

Obrazy, cenne kolekcje numizmatyczne, delikatna porcelana, kryształy, biżuteria, ważne dokumenty itd., – te i inne przedmioty możesz teraz z powodzeniem przechowywać w komórce self storage. Drogi sprzęt sportowy, sprzęty RTV i AGD, laptopy itd. – również i takie przedmioty stosunkowo często padają łupem złodziei. Po co ryzykować? Jeśli szukasz tego typu ofert we Wrocławiu albo Poznaniu możesz skorzystać chociażby z oferty firmy Stokado, która w tej chwili posiada kilka oddziałów.

A co, jeśli będę potrzebował danego przedmiotu w weekend, późnym wieczorem lub w święto? To nie problem! Osoba wynajmująca komórkę magazynową ma do niej stały dostęp, w każdej chwili możesz wejść i zabrać ważny dokument, sprzęt sportowy lub inną ze swoich rzeczy.

Jeśli wiesz już teraz, że czeka Cię np. wyjazd do pracy na najbliższe pół roku, możesz wynająć swoje mieszkanie. W takim przypadku również musisz przenieść osobiste przedmioty do komórki self storage. A gdy tylko wrócisz do swojego stałego miejsca zamieszkania, a Twój lokator opuści mieszkanie, możesz w każdym momencie przenieść swój dobytek. To bardzo proste. Warto dodać jeszcze, że komórkę magazynową w firmie Stokado można wynająć na dowolny okres powyżej tygodnia. Naprawdę warto!

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL