Pakowanie w folie stretch – skuteczny sposób na zabezpieczenie przechowywanych przedmiotów

Wilgoć, zanieczyszczenia itd. – te i inne problemy powodują, że długoterminowe przechowywanie naszych rzeczy może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście można teraz skorzystać z dobrej jakości materiałów do pakowania. Jednym z takich materiałów, który nie przypadkiem cieszy się tak dużym zainteresowaniem na rynku, jest folia stretch, którą zresztą jest dostępna także w naszych magazynach.

Nie da się zaprzeczyć, że praktyczna folia stretch jest bardzo często wykorzystywana do pakowania. Chyba każdy z nas widział produkty owinięte folią stretch na paletach w supermarketach. To naprawdę uniwersalny materiał do pakowana, który wykorzystywany jest w rozmaitych gałęziach przemysłu. Rozciągliwa folia polietylenowa znajduje zastosowanie także w logistyce, rolnictwie oraz oczywiście handlu. Jeśli panujesz przenieść część swojego dobytku do komórki magazynowej self storage, zastosowanie folii stretch jako zabezpieczenia przed kurzem będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Dlaczego właściwie folia stretch jest tak popularnym materiałem do pakowania? Właściwie można ten fakt bardzo prosto wytłumaczyć. Pamiętajmy, że jest to materiał bardzo wytrzymały, elastyczny, a jednocześnie wykazuje się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Jeśli chcesz zatem zapakować jakieś przedmioty (np. drobne przedmioty w zbiorczym opakowaniu, które zamierzasz umieścić w komórce magazynowej), zdecydowanie możesz postawić na folie stretch. To materiał wytrzymały i wydajny, który skutecznie zabezpiecza pakowane przedmioty.

Jeśli np. korzystasz z magazynów slef storage do przechowywania towaru do swojego sklepu, folia stretch na pewno Ci się przyda. To znakomity sposób, gdy chodzi o efektywne zabezpieczenie towaru przy transporcie czy przenoszeniu. Zamocowanie towary za pomocą folii stretch uniemożliwia zsunięcie się z palety, jednocześnie skutecznie chroni przed uszkodzeniami oraz umożliwia bezproblemową identyfikację towaru – wystarczy wybrać przezroczystą folię stretch. Tego typu folia jest na tyle wytrzymała, że można z jej pomocą zabezpieczać także ciężkie ładunki, np. kostkę brukową, cement czy cegły.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL