4 powody, dla których warto wynająć komórkę magazynową self storage

Magazyny self storage, które np. w USA są bardzo popularne, zaczynają zyskiwać popularność także i na naszym rynku. To w zasadzie nic dziwnego, ponieważ komórka magazynowa pozwala rozwiązać szybko problem braku miejsca np. do przechowywania sprzętu sportowego, starych mebli, obrazów, cennych przedmiotów. Dlaczego właściwie warto zdecydować się na wynajęcie komórki w magazynie self sotrage?

  1. Pełne bezpieczeństwo

Jeśli zdecydujesz się na wynajem komórki magazynowej w Stokado, we Wrocławiu lub w Poznaniu, możesz liczyć na to, że Twój dobytek jest zupełnie bezpieczny. Nasze obiekty są monitorowane, poza tym nadzorowane są także przez fizyczną ochronę. Do wynajętej komórki magazynowej ma dostęp tylko osoba, która przechowuje w niej swoje rzeczy. 100% bezpieczeństwa!

  1. Optymalne warunki do przechowywania delikatnych przedmiotów

W komórkach magazynowych przechowywane są bardzo różne przedmioty, stąd też panuje tutaj stała temperatura i jest zawsze sucho. Komórki są dobrze zabezpieczone przed opadami atmosferycznymi i innymi czynnikami pogodowymi. W praktyce oznacza to, że w komórkach self storage można z powodzeniem przechowywać odzież, mebel z drewna lub metalu, elektronikę itd., czyli takie przedmioty, które absolutne nie nadają sie do przechowywania w wilgotnej piwnicy lub garażu.

  1. Stały dostęp do swoich rzeczy

To kolejny bardzo ważny argument za skorzystaniem z usług self storage. Docenią to zwłaszcza osoby, które zajmują się sprzedażą internetową i z magazynu korzystają w godzinach nienormowanych. Każdy klient może odwiedzić swoją komórkę magazynową o dowolnej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. To znakomita wiadomość także i dla tych osób, które np. chcą w weekend wstawić meble do wyremontowanego mieszkania.

  1. Czystość

Wszyscy wiemy doskonale, że meble, tekstylia i inne przedmioty, które przechowujemy w piwnicy lub garażu, z czasem mogą się zabrudzić. W komórkach magazynowych typu self storage tego ryzyka nie ma. Można z powodzeniem przechowywać najróżniejsze przedmioty, nie bojąc się, że ulegną zabrudzeniu.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL