Jak prawidłowo przechowywać swoje rzeczy w komórce magazynowej?

Coraz więcej osób także w naszym kraju decyduje się na wynajem komórki magazynowej. To w zasadzie nic zaskakującego, ponieważ np. w mieszkaniach w bloku mamy stosunkowo niewiele miejsca. Jeśli zatem trzeba pomieścić np. zimową garderobę, rowery, sprzęt sportowy, stary sprzęt elektroniczny, meble, których na razie nie używamy itd., pojawia się problem. Wynajmując komórkę self storage, można o wiele lepiej gospodarować swoimi rzeczami.

W magazynach self storage można wynająć komórki o różnych powierzchniach. Przykładowo w Stokado oddajemy do Twojej dyspozycji powierzchnie w przedziale 1-25 m2. Jeśli zależy Ci na tym, by zminimalizować koszty wynajmu, postaraj się po prostu dobrze ułożyć swoje rzeczy. W jaki sposób? Mamy kilka porad dla osób, które zamierzają zacząć swoją przygodę z magazynem self storage.

  1. Układaj jedno na drugim!

Jeśli np. planujesz w swojej komórce magazynowej przechowywać meble, narzędzia, obrazy, pudła ze zdjęciami itd., nic nie stoi a przeszkodzie, aby mniejsze kartony ustawić np. na stołach. Zresztą można ustawić jeden karton na drugim – tutaj jednak trzeba pamiętać, że ten cięższy karton musi być na dole.

  1. Wykorzystaj magazynowane meble!

Przechowujesz regał z półkami albo komodę z pustymi szufladami? W nich możesz bez problemu zmieścić sporo drobiazgów, w tym także np. delikatną porcelanę czy cenne bibeloty. Jeśli dobrze zagospodarujesz wnętrze swoich mebli, nie będziesz musiał dopłacać za wynajem dodatkowej powierzchni.

  1. Użyj dobrych materiałów do pakowania!

Folia stretch, folia bąbelkowa, wypełniacze do pudeł – te i inne rozwiązania są bardzo przydatne, kiedy planujesz np. przeprowadzkę i tymczasowo musisz przechowywać swój dobytek w komórce self storage. Dla klientów Stokado mamy dobrą wiadomość – takie przedmioty znajdziecie w naszych placówkach.

  1. Zakonserwuj przechowywane przedmioty!

Jeśli chcesz w komórce self storage przechowywać po sezonie rower, narty, skuter, quada, sprzęt wędkarski, myśliwski itd., zabezpiecz dobrze te przedmioty. Odwdzięczą Ci się niezawodnym działaniem, gdy tylko je wyciągniesz po sezonie.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL