Przeprowadzka firmy. Jak załatwić to szybko i bezproblemowo?

Jeśli Twoja firma właśnie zmienia siedzibę, na pewno masz już świadomość tego, że nawet w przypadku mniejszych przedsiębiorstw taka operacja może okazać się bardzo problematyczna. Nie tylko trzeba przenieść wszystkie sprzęty i meble, które znajdowały się w dotychczasowej siedzibie firmy, ale także dokumenty przedsiębiorstwa. My ze swej strony zachęcamy Cię do skorzystania z oferty magazynu self storage, jeśli nie chcesz, aby ważne firmowe dokumenty zaginęły trakcie przeprowadzki.

Magazyny self storage gwarantują elastyczne wykorzystanie z dodatkowej przestrzeni. Nie ma tak naprawdę znaczenia, czy szukasz miejsca do przechowywania towaru na sprzedaż, mebli biurowych, dokumentów firmowych czy jeszcze innych przedmiotów. Komórki magazynowe to miejsce, gdzie bez problemu pomieścisz dobytek Twojego przedsiębiorstwa. Możesz na miejscu skorzystać z profesjonalnych materiałów do pakowania, tzn. folii, kartonów itd.

Dyskrecja i bezpieczeństwo – tego możesz się spodziewać, jeśli postanowisz wynająć komórkę self storage dla swojej firmy. Nie musisz się obawiać tego, że konkurencja lub jakaś niepowołana osoba będzie miała dostęp do przechowywanego towaru albo dokumentacji Twojego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim do wynajmowanej komórki magazynowej ma dostęp tylko osoba, która ja wynajmuje. Oprócz tego możesz też liczyć na pełen dostęp – o każdej porze dnia i nocy. Obiekty Stokado są monitorowane, a nocą nadzorowane przez fizyczną ochronę. Stąd też możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo.

No i oczywiście nie zapominajmy o korzyściach podatkowych, bardzo istotnych dla każdej firmy. Wiadomo, że w każdym przedsiębiorstwie skrupulatnie gromadzone są faktury kosztowe, które pomagają obniżyć nieco zobowiązania podatkowe. Jeśli zdecydujesz się wynająć komórkę magazynową, otrzymasz oczywiście fakturę. Zatem, nawet jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo dodatkowej przestrzeni, warto wziąć pod uwagę tę możliwość, zamiast np. przechowywać ważne dokumenty firmy lub towar do sklepu online we własnym domu czy garażu.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL