Więcej przestrzeni w biurze. Teraz to możliwe!

Za mało przestrzeni to problem, który pojawia się bardzo często w naszych domostwach. Jednak także w pomieszczeniach biurowych często na skutek gromadzenia mebli, sprzętów, dokumentów itd. dochodzi do tego, że pracownicy zaczynają narzekać na brak przestrzeni. Teraz wcale nie trzeba organizować od razu przeprowadzki do większego lokalu. Jeśli problemem są zalegające akta czy zbyt wiele szaf biurowych, można rozważyć wynajem magazynu samoobsługowego self storage.

Magazyny self storage to nic innego, jak tylko dodatkowa przestrzeń, którą można wynająć już w cenie od kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Przestrzeń tę można z powodzeniem wykorzystać do przechowywania sprzętu biurowego. Jeśli np. szukasz miejsca, gdzie można by bezpiecznie odstawić nieużywane komputery, kserokopiarki, regały na akta czy może biurka, komórka self storage będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Od razu warto zaznaczyć, że w komórkach takich jest zawsze sucho, a do tego panuje stała temperatura.

Warto skorzystać z oferty magazynu sef storage, kiedy chcemy nieco uporządkować przestrzeń w firmie? Przede wszystkim wszelkie remonty i przeprowadzki to czas, kiedy warto poszukać dobrego miejsca do przechowania dobytku firmowego, w tym także mebli. Oczywiście podczas remontu biura, np. podczas malowania, można meble przykryć folią, jednak zwykle i tak dojdzie do różnych zabrudzeń czy nawet poważniejszych uszkodzeń.

Warto podkreślić, że nowoczesne magazyny self storage oferują komórki o różnych gabarytach. Przykładowo w Stokado możecie zdecydować się już na powierzchnie magazynowe od 1 m2. To oznacza w praktyce, że bez problemu możecie dobrać taką komórkę, której powierzchnia wystarczy na przechowanie Waszego firmowego dobytku.

Wygodny dojazd, dostępność materiałów do pakowania, monitoring – to istotne argumenty, które przemawiają za skorzystaniem z naszej oferty. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że w magazynie samoobsługowym możecie z powodzeniem prowadzić także firmowe archiwum. U nas ważne dokumenty i akta są całkiem bezpieczne, a jednocześnie macie do nich zawsze wygodny dostęp.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL