fbpx

Kontenery magazynowe we Wrocławiu

Wiele firm z różnych branż potrzebuje dodatkowej powierzchni magazynowej. W takim przypadku można oczywiście zdecydować się na budowę własnych magazynów lub zakup jakiejś hali magazynowej. Jednak nie zawsze jest to rozwiązanie sensowne pod względem finansowym. Obecnie można w przystępnej cenie wynająć solidne, metalowe kontenery magazynowe. Także i wrocławska firma Stokado może zaoferować Wam wynajem kontenerów.

Zależy nam na tym, aby klienci mogli przechowywać u nas dyskretnie i bezpiecznie swój dobytek. Mamy świadomość tego, że nie każdy jest zainteresowany magazynem wewnętrznym, dlatego też oferujemy również liczne kontenery magazynowe znajdujące się na zewnątrz. Dlaczego warto zdecydować się na tę formę self storage? Przede wszystkim do każdego kontenera możecie bez problemu podjechać samochodem. A to oznacza w praktyce, że zarówno rozładunek, jak i załadunek auta będzie bardzo prosty. Kontenery magazynowe to idealne rozwiązanie, gdy chodzi o przechowywanie przedmiotów, które nie wymagają ogrzewania.

Na pewno sporo osób zainteresowanych magazynowaniem swojego dobytku w kontenerach zastanawia się teraz, czy jest to rozwiązanie bezpieczne. Oczywiście, że tak! Chcielibyśmy podkreślić, że oferowane przez nas kontenery zewnętrzne znajdują się na zamkniętym, chronionym terenie. Nasz obiekt jest objęty całodobowym monitoringiem. A to bynajmniej nie wszystko. Do wynajętego kontenera ma dostęp wyłącznie najemca, nie musicie zatem martwić się o dyskrecję. Jeśli zdecydujecie się wynająć jeden z kontenerów w Stokado, możecie zajrzeć do niego o dowolnej porze – gwarantujemy stały dostęp przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Czy kontener jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie? Jeśli szukasz właśnie dodatkowej powierzchni do przechowywania towaru na sprzedaż, opon samochodowych, sprzętu sportowego, narzędzi itd., zachęcamy do wynajmu kontenera. Wiemy, że nasi klienci mają różne oczekiwania co do gabarytów powierzchni magazynowej. Kontenery, które możesz wynająć w Stokado, mają powierzchnie od 3 do 15m2.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL