Dlaczego magazyny self storage są tak popularne?

Dynamiczny rozwój usług self storage jest faktem. Chociaż rynek self storage w naszym kraju jest stosunkowo młody, wynajem dodatkowych powierzchni magazynowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Można to łatwo wytłumaczyć. Wiele osób potrzebuje dodatkowej powierzchni na przedmioty, których aktualnie nie używa, np. sprzęt sportowy po sezonie. Korzystając z usług magazynu najemcy mają pewność, że ich rzeczy znajdują się one w miejscu bezpiecznym, które jest stale monitorowane.

Magazyny self storage doceniają także właściciele firm, którzy bez problemu mogą dobrać kontener lub komórkę o odpowiednich gabarytach. Koszt tego rozwiązania jest niższy niż byłoby to w przypadku inwestycji we własną powierzchnię magazynową. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów ani tracić czasu na ubieganie się o pozwolenia budowlane, jak w przypadku budowy własnego magazynu. Małe firmy mogą wybrać komórki i kontenery o pojemności zaledwie kilku metrów kwadratowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wynająć także wiesze komórki lub np. kilka ustawionych obok siebie kontenerów.

Elastyczne podejście do klienta – to jeden z największych atutów placówek tego rodzaju. Coraz częściej klienci mogą zdecydować się nie tylko na klasyczne komórki magazynowe, ale także na kontenery magazynowe. Jeśli jesteście zainteresowani wynajmem kontenerów magazynowych w korzystnej cenie, możecie skorzystać z oferty naszej firmy. Stokado udostępnia klientom kontenery zewnętrzne o powierzchni w przedziale 3-15 m2. Każdy znajdziecie odpowiednie do swoich potrzeb rozwiązanie.

Oto najważniejsze zalety magazynów self storage:

  • korzystna cena – nic nie stoi na przeszkodzie by wynająć niedużą powierzchnię magazynową już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie;

  • pełna dyskrecja – nikt nie musi wiedzieć, co znajduje sie w Twoim magazynie. Do swojej komórki dostęp masz tylko Ty;

  • bezpieczeństwo – monitoring i fizyczna to gwarancja, że teren magazynów jest w pełni bezpieczny;

  • optymalne warunki do przechowywania – w komórkach jest sucho, nie ma wahań temperatury.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL