Dlaczego warto przechowywać swoje rzeczy zimą w magazynach samoobsługowych?

Meble ogrodowe, sprzęt sportowy, opony – te i wiele innych przedmiotów zimą muszą być odpowiednio przechowywane, aby niskie temperatury oraz wysoka wilgotność ich nie uszkodziła. Od razu warto zaznaczyć, że przechowywanie tego rodzaju sprzętów w garażu czy piwnicy nie jest dobrym rozwiązaniem. A to z tego względu, że w pomieszczeniach tych nie panują sprzyjające warunki.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe. W Poznaniu oraz we Wrocławiu możecie wziąć pod uwagę nowoczesne placówki należące do firmy Stokado, gdzie można wybrać boksy o różnych powierzchniach.

Niska temperatura, wilgoć, brak bezpieczeństwa – to najczęściej wymieniane problemy, jeśli chodzi o zimowe przechowywanie przedmiotów. Wiele osób decyduje się na przechowywanie swojego dobytki, np. opon letnich, sprzętu sportowego, ubrań sezonowych, basenów ogrodowych itd. w piwnicach lub garażach. Nie dość, że tego rodzaju miejsca często padają łupem złodziei, to jeszcze może się okazać, że przechowywane przedmioty zostaną zniszczone przez mróz lub wilgoć w piwnicy.

Tych problemów nie ma w nowoczesnych magazynach self storage. Tego rodzaju placówki oferują zarówno kontenery, jak i wewnętrzne magazyny o różnych powierzchniach. Nawet, jeśli potrzebujesz miejsca jedynie na rower, basen ogrodowy lub komplet mebli tarasowych, nie jest to żaden problem. Oto trzy główne argumenty, które przemawiają za korzystaniem z self storage zimą:

  • stała temperatura – jeśli zdecydujesz się na składowanie swoich rzeczy w komórkach magazynowych należących do Stokado, nie musisz martwić się tym, że Twoje rzeczy będą narażone na zamarznięcie. W obiekcie panuje stała temperatura;

  • suche pomieszczenia – wiemy bardzo dobrze jak niszczący wpływ na niektóre przedmioty ma wilgoć. I dlatego też zapewniamy naszym klientom komórki magazynowe, w których zawsze jest idealnie sucho;

  • bezpieczeństwo – to jeden z naszych priorytetów! Dlatego cały nasz obiekt jest monitorowany, oprócz tego w trosce o bezpieczeństwo zatrudniamy również fizyczną ochronę, która nadzoruje placówkę.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL