Magazyny self storage dla prywatnych klientów

Często słyszy się, że magazyny self storage są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują powierzchni na sprzedawany towar lub niezbędne firmowe dokumenty. Okazuje się jednak, że magazyny samoobsługowe mają sporo do zaoferowanie także i prywatnym klientom, którzy po prostu potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania swojego dobytku. Co właściwie przechowują klienci prywatni w magazynach self storage?

Okazuje się, że bardzo często chodzi o szeroko pojęte artykuły użytkowane sezonowo. Tutaj na uwagę zasługuje zwłaszcza sprzęt sportowy. Rowery, narty, deski snowboardowe itd. – osoby mieszkające w bloku mogą mieć pewne problemy z właściwym przechowywaniem takich przedmiotów. Z pomocą przychodzą pojemne komórki magazynowe.

Często przechowuje się także opony samochodowe, letnie i zimowe. Przechowując opony w wynajmowanej komórce magazynowej, masz do nich zawsze dostęp i możesz być pewien, że nikt niepowołany nie ma do nich dostępu, co możesz się zdarzyć, jeśli będziesz przechowywać opony np. w warsztacie wulkanizacyjnym. To jednak nie wszystko. Takie przechowywanie opon ma również i tę zaletę, że znajdują się one w korzystnych warunkach, które nie wpływają na ich stan technicznych.

Magazyn self storage może przydać się także w czasie przeprowadzki, kiedy np. potrzebujesz przez jakiś czas przechowywać bezpiecznie swoje meble lub sprzęty AGD. Przestronna komórka magazynowa, która jest stale monitorowana, to rozwiązanie nie tylko najbezpieczniejsze, ale także i najbardziej komfortowe. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub Poznania, możesz skorzystać z usług Stokado.

Wiadomo, że osoba prywatna nie ma takich potrzeb powierzchniowych, jak np. duży sklep internetowy. Ale i na to jest rozwiązanie. Najlepsze magazyny samoobsługowe oferują małe komórki, np. o powierzchni 1m2, które są idealnym rozwiązaniem dla prywatnych użytkowników. Koszt wynajmu takiej komórki oscyluje wokół kilkudziesięciu złotych. Jednocześnie komórka magazynowa self storage zapewnia komfort i dyskrecje, czego nie da się powiedzieć o ogólnodostępnych komórkach lokatorskich w blokach mieszkalnych.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL