Dlaczego warto wynajmować komórkę magazynową na stałe?

Magazyny self storage to rozwiązanie w Polsce stosunkowo nowe. Mimo to magazyny cieszą sie coraz większą popularnością. Co może być dla wielu osób pewnym zaskoczeniem, większość korzystających z tego rodzaju usług to klienci prywatni, którzy po prostu potrzebują dodatkowego miejsca. Nie masz jeszcze doświadczenia z magazynami self storage? Zachęcamy Cię do wzięcia pod uwagę tego rozwiązania.

Dlaczego komórka self storage jest dobrym pomysłem? Pomijając inne kwestie, tego rodzaju komórka może przydać się do przechowywania różnych przedmiotów używanych sezonowo, na które na co dzień nie mamy dość miejscach w ciasnych mieszkaniach w bloku. Przykładowo zimą możesz w swojej komórce self storage przechowywać rower lub meble ogrodowe, natomiast latem komórka będzie odpowiednim miejscem do przechowywania nart, sanek, a także ciężkiej odzieży zimowej.

To jeszcze nie wszystko. Każdy z nas ma na pewno w domu różne cenne przedmioty, które wymagają wyjątkowego traktowania. Chodzi tutaj o stare albumy ze zdjęciami, obrazy, książki oraz inne stosunkowo delikatne przedmioty, które są wrażliwe na działanie temperatury i promieni słonecznych. W takim układzie komórka magazynowa jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ tutaj zawsze jest sucho, a poza tym panuje stała temperatura.

Masz piwnice w bloku? Pewnie wydaje Ci się, że możesz w niej przechowywać różne przedmioty. Nic bardziej mylnego! Nie zapominajmy o tym, że piwnica to pomieszczenie stosunkowo wilgotne. A wilgoć niestety ma szkodliwe działanie na bardzie wiele przedmiotów. Tekstylia, papier, drewno – te i wiele innych materiałów naprawdę bardzo źle znoszą działanie wilgoci.

Warto podkreślić, że wynajem komórki self storage to naprawdę niewielki koszt. Już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie możesz korzystać bez przeszkód z dodatkowej powierzchni. To zdecydowanie korzystna cena. Tym bardziej, że wynajmujący może w dowolnym momencie dnia i nocy zajrzeć do wynajmowanej komórki. Co ważne, obiekty tego typu są monitorowane, więc nie trzeba martwić się bezpieczeństwem.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL