Brak miejsca na cenne pamiątki rodzinne? To nie problem!

Przechowywanie pamiątek rodzinnych może być dość dużym wyzwaniem. Dlaczego? Często nie chodzi nawet o to, że są to przedmioty bardzo cenne pod względem materialnym. Wiele pamiątek rodzinnych ma wartość sentymentalną. Dlatego też warto zadbać o to, by były odpowiednio przechowywane. Obrazy, stare albumy ze zdjęciami, antyczne meble, listy sprzed kilku pokoleń – te i inne pamiątki wymagają specjalnego traktowania.

Chcesz przechowywać swoje pamiątki rodzinne bezpiecznie, w odpowiednich warunkach? Jeśli tak, zdecydowanie powinieneś rozważyć możliwość, jaką stanowią tak popularne ostatnimi czasy magazyny self storage. Zapraszamy chociażby do skorzystania z oferty Stokado. Obecnie znajdziesz nasze oddziały zarówno we Wrocławiu, jak i w Poznaniu.

Jeśli chcesz przechowywać cenne przedmioty, postaraj się je odpowiednio zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi. Oczywiście nasze komórki są nadzorowane przez kompetentną ochronę fizyczną i monitorowane. Ale niektóre przedmioty są bardzo wrażliwe np. na kurz. Dlatego, jeśli zależy Ci, aby np. obrazy na płótnie, albumy ze zdjęciami i inne tego typu przedmioty były bezpiecznie przechowywane, zachęcamy Cię do ich zabezpieczenia za pomocą folii. Jeśli mimo to zamierzasz przechowywać stare serwisy porcelanowe, książki itd., najlepiej byłoby je zapakować do funkcjonalnych kartonów.

Jak dobrać odpowiednią komórkę self storage? Wbrew pozorom to bardzo proste. Przede wszystkim warto zauważyć, że firmy oferujące komórki self storage do wynajęcia dysponują różnymi komórkami. Przykładowo w Stokado możesz wynająć już małe komórki o powierzchni zaledwie 1 m2 lub kontenery – to rozwiązanie bardzo dobrze, jeśli zamierzasz przechowywać obrazy, cenne kolekcje numizmatyczne czy inne niezbyt duże pamiątki rodzinne. Ale także antyczne meble nie będą u nas problemem. Chcielibyśmy pokreslić w tym miejscu, że z powodzeniem możesz wynająć komórkę nawet na cały komplet mebli. U nas Twoje pamiątki są bezpieczne. Do każdej komórki tylko Ty masz dostęp.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL