Czy magazyny self storage są bezpieczne?

Brak miejsca w mieszkaniu to taki problem, który zna wielu z nas. Wiadomo, że każde, nawet najbardziej przestronne mieszkanie, ma swoją ograniczoną powierzchnię. Tymczasem z biegiem lat najczęściej gromadzimy coraz to nowsze sprzęty. Chcesz uniknąć efektu zagracenia w mieszkaniu? W takim razie może powinieneś poszukać miejsca na swój sprzęt sportowy, opony do samochodu i ciężką odzież zimową?

To bynajmniej nie przypadek, że tak wiele osób decyduje się umieścić swój dobytek w przestronnych magazynach self storage. To bardzo popularne rozwiązanie, przede wszystkim w dużych miastach. Na polskim rynku magazyny self storage są obecne stosunkowo od niedawna, co nie zmienia faktu, że już cieszą się dużym zainteresowaniem – także ze strony osób prywatnych. Wiele osób, które chciałyby wypróbować komórki magazynowe na wynajem zadaje sobie jednak pytanie, czy rozwiązanie to jest faktycznie bezpieczne. Oczywiście, że tak!

Przede wszystkim obiekty self storage są stale monitorowane. W praktyce oznacza to, że każda niepowołana osoba na terenie obiektu lub niewłaściwe szachowanie od razu zostanie nagrane. Jednak warto w tym miejscu zaznaczyć, że ryzyko, że na teren obiektu dostanie się ktoś niepowołany, jest właściwie żadne. Jak to możliwe? Po podpisaniu umowy najmuj dostęp do danej komórki magazynowej ma wyłącznie osoba, która ją opłaca. W praktyce oznacza to, że nikt poza Tobą nie ma dostępu do przechowywanych w komórce lub kontenerze przedmiotów. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do przechowywania swojej dokumentacji firmowej, antycznej toaletki po prababci czy może kolekcji numizmatycznej albo dość drogiego sprzętu sportowego, możesz liczyć na to, że nowoczesne magazyny self storage sprostają Twoim oczekiwaniom.

Jeśli chodzi o obiekty Stokado, są one monitorowane – jak już wspomnieliśmy. To jednak nie wszystko. Bezpieczeństwo Waszego dobytku to nasz priorytet. Dlatego oprócz tego zatrudniamy kompetentną ochronę fizyczną. Macie jeszcze jakieś pytania co do kwestii bezpieczeństwa w naszym magazynie? W takim razie pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL