Wyjeżdżasz na urlop? Przenieś cenne przedmioty do magazyny self storage!

Lato to popularny okres urlopowy. To właśnie w okresie letnim najczęściej wyjeżdżamy ze swoimi bliskimi na dłużej. Oczywiście letni wyjazd to świetny pomysł, warto jednak odpowiednio zabezpieczyć swój dobytek. Niestety, jak wynika ze statystyk, lato to nie tylko okres urlopowy, ale także i czas, kiedy o wiele częściej niż zwykle dochodzi do włamań do domów i mieszkań prywatnych. Jak chronić swój dobytek?

Oczywiście pewnym rozwiązaniem jest inwestycja w alarm. Jednak bywa, że nawet najlepsze systemy alarmowe nie są w stanie powstrzymać zdeterminowanych złodziei. Dlatego, jeśli właśnie planujesz dłuższy urlop, zachęcamy Cię do przeniesienia swoich najcenniejszych przedmiotów do magazynu samoobsługowego. W Stokado możesz wybrać zarówno komórki, jak i kontenery magazynowe. Niezależnie od tego, na którą możliwość się zdecydujesz, klucz do skrytki masz tylko Ty.

Czy magazyny self storage są dostosowane do przechowywania cennych przedmiotów? Oczywiście, że tak! Bezpieczeństwo jest w tym przypadku bardzo ważne. Przykładowo w Stokado magazyny są monitorowane, a poza tym zapewniamy także nadzór fizycznej ochrony. Jak już wspomnieliśmy, do wynajętej komórki ma dostęp tylko osoba, która ją użytkuje. W praktyce oznacza to, że możecie być pewni, że nikt nie ma dostępu do Waszego mienia. Wiemy, że dla wielu klientów ważna jest dyskrecja. Zwłaszcza, gdy chodzi o faktycznie cenne przedmioty. Decydując się na przechowanie cennych przedmiotów w Stokado, możecie liczyć na szeroko pojętą dyskrecję na każdym etapie naszej współpracy. Jeśli wynajmiecie u nas komórkę lub kontener magazynowy, możecie z niego korzystać o dowolnej porze dnia i nocy.

Niektóre cenne przedmioty, np. stare książki lub obrazy, są wrażliwe na światło słoneczne oraz wilgoć. Lato to w takim przypadku ciężki okres. Ale i w tym przypadku sensownym rozwiązaniem są właśnie magazyny self storage. W komórkach magazynowych jest ciemno, zatem nie trzeba się martwić, że obrazy lub fotografie wyblakną. Poza tym jest sucho i panuje stała temperatura.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL