Czas na porządki przedświąteczne. Przyda się komórka self storage!

Czas na porządki przedświąteczne. Przyda się komórka self storage!

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, na który czekają zarówno dorośli, jak i dzieci. Piękne tradycje, pyszne potrawy i prezenty pod choinką – na to czeka wiele osób już w grudniu. Jeśli jednak Boże Narodzenie ma być naprawdę wyjątkowym czasem spędzonym w gronie rodziny, warto dobrze się przygotować. W wielu domach w grudniu przeprowadza się gruntowne świąteczne porządki.

Przede wszystkim zastanów się, gdzie chcesz urządzić wigilię rodzinną oraz gdzie ma stanąć choinka. Często jest tak, że nie jest łatwo wygospodarować miejsce na drzewko bożonarodzeniowe. Coraz więcej osób uskarża się na to, że ich domy i mieszkania są zagracone. Na czas świąt, zwłaszcza jeśli planujecie przyjmować u siebie gości, warto zadbać o zwolnienie przestrzeni.

Jeśli okaże się, że musicie wynieść jakieś meble, kwietniki czy inne sprzęty, żeby zrobić miejsce na przyjęcie wigilijne, nie jest to żaden problem. Nie musicie się martwić, co zrobić z Waszymi rzeczami. W Stokado self storage możecie wynająć jak najbardziej komórki magazynowe o różnych gabarytach – już od 1 m2. W praktyce oznacza to, że możecie bezpiecznie przechować Wasz dobytek i po świętach p prostu go zabrać. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że możecie wynająć komórkę na dowolny okres, nie krępują Was długoterminowe umowy.

Nie zostawiajcie wszystkiego na ostatnią chwilę. To niepotrzebny stres, zwłaszcza, że przygotowanie do świąt to nie tylko przedświąteczne porządki, ale także zakup prezentów i przygotowanie tradycyjnych świątecznych potraw. Dlatego też przynajmniej na tydzień przed świętami warto byłoby przewieźć zbędne rzeczy do komórki magazynowej i przeprowadzić gruntowne porządki. W takim przypadku bezpośrednio przed przyjęciem wigilijnym będziecie mogli jedynie zetrzeć kurze i przetrzeć podłogi, co już nie zajmuje tak wiele miejsca. Ze swej strony zachęcamy Was do sporządzenia listy wszystkich czynności związanych z porządkami przedświątecznymi i przydzielenia poszczególnych obowiązków wszystkich domownikom. Dzięki temu sprzątanie przebiegnie o wiele szybciej i sprawniej.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL