Zagracony dom. Jak rozwiązać ten problem?

Zbyt dużo książek, ubrań, bibelotów, gromadzonych latami kompletów porcelany itd. – to problem, który zna wielu z nas. Niestety, niezależnie od wielkości domu lub mieszkania, większość z nas ma tendencję do gromadzenia przedmiotów. Jeśli i Ty jesteś typem „chomika”, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz wyrzucać swojego dobytku, aby znowu cieszyć się wolną przestrzenią w domu.

Przede wszystkim warto podkreślić, że zagracone mieszkanie to pewien problem. Nie dość, że nie ma miejsca, to jeszcze często trudno jest coś znaleźć. Faktem jest jednak, że nie zawsze warto od razu zabrać się za wyrzucenie nadmiaru rzeczy. My ze swej strony rekomendujemy Wam usługi self storage. W magazynach samoobsługowych możecie wygodnie przechować najróżniejsze przedmioty. Czy to jednak oznacza, że wszystkie zagracające dom przedmioty należy przenieść do komórki magazynowej? Oczywiście, że nie!

Bardzo ważna jest naturalnie właściwa selekcja. Na początek przyjrzyj się swojemu dobytkowi pod kątem, jego przydatności. Te przedmioty, które używasz na co dzień, muszą oczywiście zostać w domu. To akurat nie ulega wątpliwości. Kolejna grupą są przedmioty, których używasz raz na jakiś czas lub tylko sezonowo – może to być chociażby sprzęt sportowy.

Wiele osób obawia się, że koszt wynajmu komórki magazynowej będzie za wysoki. Bez obaw! Najmniejsze komórki można wynająć już w cenie od kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Do tego dochodzi fakt, że umiejętnie pakując swój dobytek w kartony, możesz efektywnie zaoszczędzić wynajmowaną przestrzeń. I najważniejsze – do swoich rzeczy masz dostęp całodobowy.

W Stokado masz możliwość wyboru komórek magazynowych oraz kontenerów. Istotnym atutem tego drugiego rozwiązania jest fakt, że możesz podjechać samochodem bezpośrednio pod kontener. Nie musisz się obawiać także i o bezpieczeństwo swojego dobytku, jak najbardziej możesz przechowywać u nas także cenne przedmioty. Do wynajmowanej komórki masz dostęp wyłącznie Ty. Co więcej, cały obiekt jest monitorowany, zatrudniamy ponadto fizyczną ochronę.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL