Self storage dla studentów. Dlaczego ma to sens?

W powszechnej świadomości z magazynów samoobsługowych self storage korzystają przede wszystkim firmy, zwłaszcza sklepy internetowe, które muszą gdzieś przechowywać swój towar. Tymczasem to nie do końca prawda. Warto zaznaczyć, że także i osoby prywatne coraz częściej decydują się na wynajęcie komórki magazynowej na swój użytek. Najczęściej w trakcie przeprowadzek, kiedy czasami trzeba dość szybko znaleźć dodatkowe pomieszczenie do przechowywania swojego dobytku.

A skoro już mowa o przeprowadzkach warto wspomnieć o studentach, którzy zmieniają miejsce zamieszkania w nowym roku akademickim. Jeśli planujecie od października zamieszkać w nowym miejscu, wcale nie musicie przewozić wszystkich swoich rzeczy z dotychczasowego mieszkania do domu rodzinnego, który często oddalony jest od uczelni od setki kilometrów. Po co robić sobie problem? Można przecież skorzystać z komórki magazynowej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że koszt wynajmu komórki magazynowej zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie w przypadku mniejszych komórek.

Nie tylko przy przeprowadzce do nowego mieszkania student może potrzebować komórki magazynowej do swojej dyspozycji. Pamiętajmy o tym, że mieszkania studenckie są najczęściej niezbyt duże. Ograniczona przestrzeń i współlokatorzy oznaczają w praktyce, że trudno jest przechowywać np. sprzęt sportowy. Jeśli jesteś fanem jazdy na nartach, rowerze lub innych aktywności sportowych, nie musisz z nich rezygnować. Z powodzeniem możesz wynająć komórkę magazynową, w której przechować dowolny sprzęt sportowy w optymalnych warunkach.

Kolejna sprawa to przechowywanie cennych przedmiotów. W mieszkaniach studenckich trzeba liczyć się nie tylko ze współlokatorami, ale także z ich gośćmi. W praktyce oznacza to, że wiele osób obawia się o cenne przedmioty. I w tym przypadku dobrym rozwiązaniem mogą okazać się komórki magazynowe, które zapewniają pełnesaichnie j komórki, co więcej nasze obiekty sa monitorowane oraz nadzorowwane przez ochornę. cimi. zygnowac.meisięcznie w przy bezpieczeństwo. W Stokado możesz liczyć na to, że tylko Ty masz dostęp do wynajmowanej komórki, co więcej nasze obiekty są monitorowane oraz nadzorowane przez ochronę.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL