Bid Wars – Lombardowy Potentat Aukcji Magazynowych

Oglądałeś kiedyś program telewizyjny „Wojny magazynowe”, w którym uczestnicy aukcji kupują w ciemno zawartość komórek magazynowych self storage? Miałeś ochotę wziąć udział w takiej aukcji? Teraz to możliwe. Z grą „Bid Wars – Lombardowy Potentat Aukcji Magazynowych” możesz spróbować swojego szczęścia. Przekonaj się sam, czy to takie łatwe zarobić na aukcjach w magazynach self storage.

„Bid Wars” to gra, która w każdej chwili możesz ściągnąć bezpłatnie. Jednak ma ona wbudowane mikropłatności. Prawdziwe pieniądze możesz w razie potrzeby zainwestować, aby maksymalizować swoje zyski. To akurat opcja dla prawdziwych fanów słynnych „Wojen magazynowych”.

Jeśli szukasz właśnie niezbyt skomplikowanej, ale jednak emocjonującej gry strategicznej na swój smartfon, „Bid Wars – Lombardowy Potentat Aukcji Magazynowych” z pewnością przypadnie Ci do gustu. Tak samo, jak w „Wojnach magazynowych” emitowanych przez Discovery Channel możesz wziąć udział w licytacji, w której zwycięzca staje się właścicielem zawartości konkretnej komórki magazynowej. Licytować czy nie? Nie tak prosto jest odpowiedzieć na to pytanie. W niektórych aukcjach bardzo dobrze widać, jakie przedmioty znajdują się w danej komórce magazynowej. W takim przypadku podjęcie decyzji o udziale w licytacji jest dziecinnie proste.

Bardzo często zdarza się jednak, że przedmioty z konkretnej komórki magazynowej zostały zapakowane do kartonów. W praktyce oznacza to, że potencjalny kupujący podejmuje znaczne ryzyko. Ale można oczywiście wykupić dodatkowe zdolności, z pomocą których można sprawdzić zawartość kartonów. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skorzystać z mikropłatności i zakupić dodatkowe funkcje czy też zrezygnujesz z tej możliwości, musisz pamiętać o tym, że podczas licytacji w magazynie self storage wszystkie decyzje musisz podejmować jak najszybciej. Oprócz tego trzeba dobrze zastanowić się nad strategią zakupu cennych przedmiotów i ich dalszej sprzedaży.

Aby odnieść zysk w grze, trzeba bezsprzecznie opracować swoją strategię, niezbędna jest szybkość, bo przecież są też inni oferenci, którzy czają się na zawartość danego magazynu. W grze możesz poczuć prawdziwe emocje. Każda wystawiona na licytację komórka self storage skrywa potencjalne skarby. Trzeba jedynie dobrze wytypować i stanąć do walki z innymi uczestnikami aukcji. Podczas aukcji możesz zakupić najróżniejsze przedmioty – od cennych antyków po stare piłki do koszykówki. Później możesz sprzedawać te przedmioty w swoim lombardzie. Przy odrobinie szczęścia zysk może Cię naprawdę zaskoczyć.

„Bid Wars – Lombardowy Potentat Aukcji Magazynowych” to świetna gra dla wszystkich, których zafascynowały licytacje organizowane w amerykańskich magazynach self storage. Teraz możesz spróbować własnych sił w licytacji i sprawdzić, czy rzeczywiście można się w ten sposób bogacić. Jedno jest pewne, po przetestowaniu tej gry magazyny self storage będą Ci się kojarzyć z naprawdę dużymi emocjami.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL