Po co magazyn self storage firmie reklamowej?

Jeśli chodzi o klientów magazynów self storage to póki co ciągle jeszcze na krajowym rynku zdecydowanie przeważają firmy, które po prostu potrzebują podstawowej przestrzeni. Bardzo często sytuacja wygląda tak, że z oferty placówek self storage korzystają sklepy internetowe, które potrzebują przestrzeni magazynowej na swój towar. Jednak okazuje się, że dość często z usług self storage korzystają także firmy reklamowe. Po co magazyn self storage firmie reklamowej?

Przede wszystkim chodzi o przechowywanie różnego rodzaju materiałów reklamowych. Szczególnie wrażliwa jest szeroko pojęta poligrafia reklamowa. Różne broszury, foldery, kalendarze reklamowe itd., które firmy reklamowe przygotowują dla swoich klientów, muszą być odpowiednio przechowywane. Takie materiały reklamowe powinny być przede wszystkim przechowywane w miejscu suchym. I choćby z tego względu warto rozważyć wynajem komórki magazynowej. Do takiej komórki można szybko przenieść całą poligrafie reklamową dla klientów w kartonach.

Gadżety reklamowe także potrzebują miejsca. Bardzo często agencje reklamowe, które przygotowują różne eventy promocyjne, muszą zadbać także o przygotowanie rozmaitych gadżetów reklamowych uczestników takich wydarzeń. W przypadku imprez masowych przyda się sporo miejsca do ich przechowywania. Dlatego z wyprzedzeniem warto wynająć odpowiednią komórkę magazynową, aby móc w niej wygodnie przechowywać przygotowane gadżety reklamowe.

Nie zapominajmy także i o dokumentacji firmowej. Dokumenty rachunkowe, płacowe, umowy z klientami – chyba każdy zgodzi się z tym, że należy je odpowiednio przechowywać. Także plany różnych kampanii reklamowych wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. I tutaj możecie polegać na komórkach self storage. Przykładowo, wynajmując komórkę w Stokado, możecie liczyć na pełną dyskrecję. Do konkretnej komórki ma dostęp tylko osoba ją wynajmująca. Bezpieczeństwo, dyskrecja, niezawodność – tak można w kilku zaledwie słowach podsumować naszą ofertę. Zapraszamy do naszych magazynów we Wrocławiu, w Poznaniu oraz Bydgoszczy.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL