Praktyczne funkcjonowanie hotelu dla rzeczy

To bynajmniej nie przypadek, że magazyny samoobsługowe self storage cieszą się rosnącą popularnością również w Polsce. Przyczynia się do tego fakt, że placówki takie bardzo elastycznie podchodzą do swoich klientów. Jak właściwie funkcjonuje na co dzień hotel dla rzeczy? Czy rzeczywiście zapewnia bezpieczeństwo oraz pełną dyskrecję klientom? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Przede wszystkim można łatwo dopasować wynajmowaną powierzchnię do swoich indywidualnych potrzeb. Przykładowo w Stokado oferujemy naszym klientom komórki magazynowe o różnych powierzchniach – od 1 do 25 m2. Te najmniejsze komórki są jak najbardziej wystarczające do przechowywania sprzętu sportowego, zmieści się w nich także kilka standardowych kartonów. Jeśli z kolei szukasz sporego magazynu, gdzie przeniesiesz cały dobytek, pomieszczenie o powierzhcni 25 m2 będzie lepszym rozwiązaniem.

W magazynach self storage można przechowywać prawie wszystko. Poza produktami niebezpiecznymi, łatwo się psującymi oraz żywymi zwierzętami. Ale to chyba nikogo nie dziwi. Poza tym, jeśli np. szukasz miejsca na swój rower po sezonie, garderobę zimową lub potrzebujesz dodatkowej powierzchni na bibliotekę, jak najbardziej możesz zdecydować się na wynajem komórki self storage. Oczywiście możesz także przechowywać cenne przedmioty – magazyny self storage to doskonałe skrytki.

O dowolnej porze dnia i nocy masz dostęp do swojej komórki. Elastyczność to podstawa działania magazynów samoobsługowych. W praktyce oznacza to, że ze swojej komórki możesz korzystać przez 7 dni w tygodniu. Po podpisaniu umowy będziesz jedyną osobą, która ma dostęp do swojego magazynu. Do wynajmowanej przez siebie komórki możesz zajrzeć dosłownie w każdym momencie.

Możesz skorzystać z materiałów do pakowania. Już na terenie placówek Stokado możecie bez problemu zakupić różnego rodzaju materiały do pakowania. Kartony w różnych rozmiarach, folia stretch, folia bąbelkowa itd. – naszym klientom oferujemy na miejscu wszystko, co jest potrzebne do spakowania ich rzeczy.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL