Self storage. Na jakie udogodnienia może liczyć klient?

Praktyczne funkcjonowanie hotelu dla rzeczy
22 maja 2019
Self storage a bezpieczne przechowywanie rzeczy
3 czerwca 2019

Self storage. Na jakie udogodnienia może liczyć klient?

Zdarza się, że potrzebujemy szybko dodatkowej przestrzeni. Np. na czas remontu czy podczas przeprowadzki. Na szczęście obecnie to już nie problem – można z powodzeniem skorzystać z usług firm oferujących samoobsługowe komórki magazynowe. Przykładem jest Stokado, które oferuje swoje magazyny w Poznaniu. Bydgoszczy oraz Wrocławiu. Na jakie udogodnienia może liczyć klient? Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Bardzo ważna dla klientów jest możliwość ustalenia praktycznie dowolnego terminu najmu. Trzeb wziąć pod uwagę, że nie każdy potrzebuje komórki magazynowej na dłuższy czas. W Stokado minimalny okres wynajmu to już 7 dni. Z drugiej strony wychodzimy naprzeciw także klientom, którzy są zainteresowani stałym wynajmem magazynu. Co istotne, zawsze możesz łatwo zrezygnować z naszych usług. Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Dostępne są magazyny zewnętrzne i wewnętrzne. Jeśli chodzi o magazyny zewnętrzne, możecie zdecydować się na wynajem kontenera o powierzchni 3-15 m2. Taki magazyn zewnętrzny ma wiele zalet, przede wszystkim można do niego wygodnie podjechać samochodem, co znacznie ułatwia wyładunek. Z drugiej strony, jeśli zdecydujecie się na wynajem magazyny wewnętrznego, macie do wyboru komórki magazynowe o powierzchni 1-25 m2. W praktyce oznacza to, że każdy może wybrać powierzchnię magazynową, która sprosta jego potrzebom. Dotczy to zarówno firm, jak i klientów prywatnych.

Jak najbardziej możesz bezpiecznie przechowywać także cenne przedmioty. Cenne kolekcje, biżuteria, obrazy, pamiątki rodzinne itd. – także i tego rodzaju przedmioty można przechowywać w magazynach self storage, nie obawiając się o ich bezpieczeństwo. Przechowywanie takich przedmiotów w domu jest dość ryzykowne. A tymczasem w obiekcie self storage nie musisz przejmować się tym, jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu dobytkowi. Monitoring fizyczna ochrona, dodatkowe ubezpieczenie – na takie udogodnienia mogą liczyć klienci magazynów samoobsługowych.