Self storage. Na jakie udogodnienia może liczyć klient?

Zdarza się, że potrzebujemy szybko dodatkowej przestrzeni. Np. na czas remontu czy podczas przeprowadzki. Na szczęście obecnie to już nie problem – można z powodzeniem skorzystać z usług firm oferujących samoobsługowe komórki magazynowe. Przykładem jest Stokado, które oferuje swoje magazyny w Poznaniu. Bydgoszczy oraz Wrocławiu. Na jakie udogodnienia może liczyć klient? Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Bardzo ważna dla klientów jest możliwość ustalenia praktycznie dowolnego terminu najmu. Trzeb wziąć pod uwagę, że nie każdy potrzebuje komórki magazynowej na dłuższy czas. W Stokado minimalny okres wynajmu to już 7 dni. Z drugiej strony wychodzimy naprzeciw także klientom, którzy są zainteresowani stałym wynajmem magazynu. Co istotne, zawsze możesz łatwo zrezygnować z naszych usług. Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Dostępne są magazyny zewnętrzne i wewnętrzne. Jeśli chodzi o magazyny zewnętrzne, możecie zdecydować się na wynajem kontenera o powierzchni 3-15 m2. Taki magazyn zewnętrzny ma wiele zalet, przede wszystkim można do niego wygodnie podjechać samochodem, co znacznie ułatwia wyładunek. Z drugiej strony, jeśli zdecydujecie się na wynajem magazyny wewnętrznego, macie do wyboru komórki magazynowe o powierzchni 1-25 m2. W praktyce oznacza to, że każdy może wybrać powierzchnię magazynową, która sprosta jego potrzebom. Dotczy to zarówno firm, jak i klientów prywatnych.

Jak najbardziej możesz bezpiecznie przechowywać także cenne przedmioty. Cenne kolekcje, biżuteria, obrazy, pamiątki rodzinne itd. – także i tego rodzaju przedmioty można przechowywać w magazynach self storage, nie obawiając się o ich bezpieczeństwo. Przechowywanie takich przedmiotów w domu jest dość ryzykowne. A tymczasem w obiekcie self storage nie musisz przejmować się tym, jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu dobytkowi. Monitoring fizyczna ochrona, dodatkowe ubezpieczenie – na takie udogodnienia mogą liczyć klienci magazynów samoobsługowych.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL