Gdzie przechowywać wyprawkę dla dziecka?

Ubranka na pierwsze kilka miesięcy życia, przewijak, łóżeczko, kołyska, wózek, wanienka – te i inne elementy wyprawki niemowlęcej zajmują bardzo dużo miejsca. Chyba każdy z nas wie doskonale, że mieszkanie, w którym mieszka niemowlak jest po prostu przepełnione jego rzeczami. Co jednak zrobić z tymi wszystkim rzeczami, kiedy nie są one już potrzebne? Jeśli chcecie zachować je dla kolejnego maleństwa w rodzinie, zachęcamy Was do przeniesienia dziecięcych gadżetów do magazynu self storage.

Wszyscy wiemy doskonale, że mieszkania w bloku nie mają zbyt dużego metrażu. Warto choćby z tego względu pomyśleć o niezbyt kosztownym wynajmie dodatkowej powierzchni. W magazynach self storage, np. w Stokado, możecie wynająć komórki o różnych metrażach – już od 1 m2. W praktyce oznacza to, że możecie z powodzeniem wybrać pomieszczenie, w którym pomieścicie wszystkie przedmioty, z których Wasze dziecko wyrosło. Jeśli z czasem będziecie chcieli donosić kolejne niepotrzebne rzeczy do magazynu, nie jest to żaden problem – wynajmujący mają całodobowy dostęp do swoich komórek.

Dlaczego warto przechowywać wyprawkę dziecięcą w komórce magazynowej self storage? Chodzi o to, że:

  • nie trzeba zagracać swojego domu lub mieszkania;
  • materiały tekstylne, podatne na zniszczenie przez wilgoć i promienie słoneczne, będa przechowywane w adekwatnych warunkach;
  • nie musisz martwić się atakiem gryzoni;
  • ze względu na monitoring, ochronę fizyczną nie ma praktycznie ryzyka włamania;
  • w dowolnym momencie masz dostęp do swoich rzeczy.

Oczywiście warto z pewnością zadbać o to, aby przechowywane rzeczy nie zakurzyły się. Zachęcamy do zapakowania ubranek w worki foliowe. Przydadzą się też tradycyjne kartony do spakowania drobnych gadżetów. Duże przedmioty jak np. bujaczki, wanienki czy łóżeczko możecie zabezpieczyć za pomocą foli stretch. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że w klienci Stokado mogą skorzystać z naszej szerokiej oferty materiałów do pakowania. Na miejscu możecie zamówić wszystko, czego potrzebujecie, aby zapakować Wasz dobytek.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL