Komórka magazynowa sprawdzi się jako garaż dla quada lub motocykla

Co zrobić z quadem lub motocyklem po sezonie? O ile mieszkasz poza miastem i dysponujesz garażem w pobliżu domu, nie jest to dla Ciebie żaden problem. Inaczej wygląda już sytuacja, kiedy ktoś nie ma własnego garażu. W takim przypadku bezpieczne przechowywanie zimą obu wymienionych pojazdów urasta do rang prawdziwego wyzwania. I także w tym przypadku możemy Was zachęcić do skorzystania z oferty self storage.

Standardowy garaż ma powierzchnię w okolicach 10 m2 – możesz bez problemu wynająć komórkę magazynową o takiej samej powierzchni. W praktyce oznacza to, że można przechować zimą zarówno swoje pojazdy, jak i niezbędne akcesoria, narzędzia czy też części zamiennie. Jeśli zdecydujesz się na najem długoterminowy jak najbardziej możesz umeblować swoją komórkę magazynową, wstawiając do niej tradycyjne metalowe regały, które zwykle wykorzystywane są w garażach. Dlaczego warto? W razie potrzeby w tak urządzonym garażu możesz przeprowadzić drobne reperatury.

A jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa? Zarówno motocykle jak i quady zaliczają się do dość kosztownych przedmiotów. Bez obaw! Monitoring, fizyczna ochrona, ubezpieczenia – tak właściciele magazynów self storage dbają o bezpieczeństwo przechowywanych przez Was rzeczy. Ze względu na bezpieczeństwo pamiętaj o tym, aby przed wstawianiem motocykla lub quadu do boksu magazynowego, bak został opróżniony z paliwa.

Zasadniczo komórka magazynowa to rozwiązanie, które nadaje się nie tylko do użytkowania zimą. Pamiętajmy o tym, że wiele osób latem przechowuje swoje motocykle „pod chmurką”. To nie jest najlepsze rozwiązanie! Zróżnicowane warunki atmosferyczne prowadzą niestety do tego, że pojazdy są bardziej podatne na negatywne działanie korozji. Oprócz tego stosunkowo często dochodzi do rozładowania się akumulatora w pojazdach, które stają na wolnym powietrzu. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że zarówno rdza jak i problemy z akumulatorem generują dodatkowe koszty. Chyba lepiej zapobiegać niż leczyć! Przekonaj się sam, jak przydatna może okazać się komórka magazynowa.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL