Więcej miejsca w domu. To możliwe!

Brak miejsca w mieszkaniu – to problem, który doskonale znają osoby mieszkające w blokach. Nawet w przypadku stosunkowo dużych mieszkań z czasem zauważą się, że są one już nieco zagracone. Jak sobie z tym poradzić? Jak mieć więcej przestrzeni w mieszkaniu? Postaramy się Wam podpowiedzieć kilka rozwiązań, które pomogą Wam odzyskać odrobinę miejsca.

Regularne sprzątanie jest bardzo ważne! Jeśli chcesz unikną zagracenia przestrzeni w domu lub mieszkaniu, staraj się na bieżąco sprzątać. Podstawowa zasada to odkładanie każdej rzeczy na jej miejsce. Wystarczy, że każdego dnia wieczorem poświęcisz kwadrans na proste prace porządkowe w domu, aby lepiej gospodarować przestrzenią. Innym rozwiązaniem jest wyznaczenie jednego dnia w tygodniu, w którym przeprowadzacie bardziej zaawansowane porządki.

Warto podzielić mieszkanie na konkretne strefy. Dobrym pomysłem jest wyznaczanie osobnego miejsca do pracy, jedzenia, nauki. Dobrze byłoby także co jakiś czas układać przedmioty związane z hobby, np. gry planszowe, sprzęt sportowy itd.

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że niepotrzebnych rzeczy należy się pozbyć. Niemodne ubrania, zepsute sprzęty, nieudane prezenty – to tylko niektóre przykłady na przedmioty, które zabierają nam jedynie miejsce w domu. Chyba nikogo zbytnio nie trzeba przekonywać, że najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbycie się ich. Nie zawsze oznacza to, że trzeba je od razu wyrzucać. Czasami dobrym rozwiązaniem jest sprzedaż – z pomocą licznych portali ogłoszeniowych nie jest to takie trudne.

My ze swej strony zachęcamy oczywiście do skorzystania z oferty self storage. Książki, cenne obrazy, meble, sprzęty z pokoju dziecięcego – jeśli posiadasz przedmioty, które na co dzień nie są Ci potrzebom, a których nie chciałabyś się pozbywać, zachęcamy do wynajęcia komórki magazynowej w Stokado. Bez problemu znajdziesz komórkę o powierzchni, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom, będziesz miał całodobowy dostęp do swoich rzeczy. Udostępniamy na miejscu także materiały do pakowania.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL