Bezpieczeństwo w magazynach self stoarge

Czy rzeczy przechowywane w magazynach self storage są bezpieczne? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób, które chcą skorzystać z takiej oferty w celu przechowywania cennych przedmiotów. Od razu warto zaznaczyć, że bezpieczeństwo to w zasadzie priorytet w placówkach self storage. Tak jest również w Stokado. W jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo Waszego dobytku?

Przede wszystkim mamy świadomość tego, że bardzo wiele osób, które decyduje się na wynajem magazynu self storage nie tylko po to, aby znaleźć więcej miejsca na swoje rzeczy, ale także i po to, aby dyskretnie przechowywać np. dokumenty, towar przeznaczony na sprzedaż itd. Atutem magazynów self storage jest fakt, że do wynajmowanej komórki masz dostęp tylko Ty. Nie musisz się zatem martwić, że ktoś zajrzy do wynajmowanego przez Ciebie magazynu. Uwaga: do swojej komórki magazynowej możesz zajrzeć o dowolnej porze dnia i nocy.

To jednak jeszcze nie wszystko. Cały obiekt jest monitorowany. W praktyce oznacza to, że nawet gdyby doszło do niepowołanej ingerencji osoby trzeciej, szybko można sprawdzić, kto próbował dostać się do danej komórki magazynowej. Do tego obiekt jest nadzorowany przez ochronę fizyczną. W praktyce oznacza to, że nie musicie się obawiać o kwestie bezpieczeństwa, jeśli zdecydujecie się skorzystać z naszych komórek magazynowych.

Oczywiście mamy świadomość tego, że zdarzają się różne sytuacje losowe, które mogą zaprosić przechowywanemu mieniu naszych klientów. Pomyśleliśmy i o tym – oczywiście korzystamy z nowoczesnych pakietów ubezpieczeniowych. Przy wynajmie jednej z naszych komórek podpisujemy umowę, która dokładnie precyzuje warunki. To także swego rodzaju zabezpieczenie dla obu stron.

W komórkach self storage możecie przechowywać Wasze rzeczy nie tylko bezpiecznie, ale także i dyskretnie. Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać meble ogrodowe, odzież zimowa, sprzęt sportowy czy może biżuterię lub inne cenne przedmioty, na pewno uda Ci się wybrać odpowiednią komórkę magazynową w naszym obiekcie.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL