fbpx

Bezpieczeństwo w magazynach self stoarge

Czyrzeczy przechowywane w magazynach self storage są bezpieczne? Topytanie zadaje sobie bardzo wiele osób, które chcą skorzystać ztakiej oferty w celu przechowywania cennych przedmiotów. Od razuwarto zaznaczyć, że bezpieczeństwo to w zasadzie priorytet wplacówkach self storage. Tak jest również w Stokado. W jaki sposóbdbamy o bezpieczeństwo Waszego dobytku?

Przedewszystkim mamy świadomość tego, że bardzo wiele osób, któredecyduje się na wynajem magazynu self storage nie tylko po to, abyznaleźć więcej miejsca na swoje rzeczy, ale także i po to, abydyskretnie przechowywać np. dokumenty, towar przeznaczony nasprzedaż itd. Atutem magazynów self storage jest fakt, że dowynajmowanej komórki masz dostęp tylko Ty. Nie musisz się zatemmartwić, że ktoś zajrzy do wynajmowanego przez Ciebie magazynu.Uwaga: do swojej komórki magazynowej możesz zajrzeć o dowolnejporze dnia i nocy.

Tojednak jeszcze nie wszystko. Cały obiekt jest monitorowany. Wpraktyce oznacza to, że nawet gdyby doszło do niepowołanejingerencji osoby trzeciej, szybko można sprawdzić, kto próbowałdostać się do danej komórki magazynowej. Do tego obiekt jestnadzorowany przez ochronę fizyczną. W praktyce oznacza to, że niemusicie się obawiać o kwestie bezpieczeństwa, jeśli zdecydujeciesię skorzystać z naszych komórek magazynowych.

Oczywiściemamy świadomość tego, że zdarzają się różne sytuacje losowe,które mogą zaprosić przechowywanemu mieniu naszych klientów.Pomyśleliśmy i o tym – oczywiście korzystamy z nowoczesnychpakietów ubezpieczeniowych. Przy wynajmie jednej z naszych komórekpodpisujemy umowę, która dokładnie precyzuje warunki. To takżeswego rodzaju zabezpieczenie dla obu stron.

Wkomórkach self storage możecie przechowywać Wasze rzeczy nie tylkobezpiecznie, ale także i dyskretnie. Niezależnie od tego, czychcesz przechowywać meble ogrodowe, odzież zimowa, sprzęt sportowyczy może biżuterię lub inne cenne przedmioty, na pewno uda Ci sięwybrać odpowiednią komórkę magazynową w naszym obiekcie.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
pl_PL