Jak pakować upominki reklamowe i gdzie je przechować?

Upominki reklamowe przygotowywane są z różnych okazji. Takie gadżety to doskonały sposób, by przedstawić markę szerszej grupie i zapaść na długo w pamięć aktualnym klientom. Gdzie przechowywać upominki reklamowe? Jakie opakowania reklamowe wybrać?

Jak zapakować upominki reklamowe?


Upominki reklamowe tworzone są w oczywistym celu – marketingowym. Aby taki podarunek pomógł przedsiębiorcy uzyskać zamierzony efekt należy zadbać o każdy szczegół. Chodzi nie tylko o wybór odpowiedniego podarunku, ale także jego opakowania. Opakowania reklamowe powinny zawierać dobrze wyeksponowany logotyp, jednak to nie wszystko!

Opakowania reklamowe muszą być zaprojektowane w sposób zgodny z całą kampanią marketingową, by dopełnić identyfikację wizualną marki. Liczą się zastosowane barwy, czcionka, jak i ciekawe dodatki w postaci uszlachetnienia. Ostatecznie estetyka opakowania zależna jest także od okazji. Opakowania reklamowe świąteczne powinny swym designem nawiązywać również do świąt.

Nie tylko estetyka jest istotna. Warto zadbać także o odpowiednie dopasowanie opakowania, względem jego zawartości. Inaczej pakujemy ekskluzywny alkohol, sprzęty elektroniczne czy niewielkie gadżety. Opakowane upominki reklamowe powinny być zabezpieczone przed wstrząsami, z zastosowaniem dobranego wypełnienia piankowego lub styropianowego.

Opakowanie ozdobne powinno być także solidne, by całość jednoznacznie kojarzyła się z profesjonalizmem i wysoka jakością. Ponadto warto zastosować opakowanie reklamowe, które nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń w postaci kolejnych kartonów. Tak zapakowane upominki reklamowe mogą być bezproblemowo transportowane i magazynowane.

Gdzie przechowywać upominki reklamowe?

Upominki reklamowe powinny być przechowywane w odpowiednich opakowaniach i doskonale przygotowanych pomieszczeniach. W siedzibie firmy nie zawsze jest to możliwe. Powodem może być brak miejsca lub nieodpowiednie warunki. W takiej sytuacji warto wynająć box magazynowy o odpowiednich wymiarach, dobrze osuszony i czysty. Opakowania należy dodatkowo okryć folią, by kurz nie zabrudził ozdobnych kartonów.

Gdzie przechowywać gadżety reklamowe? Dobrym wyborem są magazyny self storage Stokado, które są odpowiednio przygotowane do przechowania nie tylko mebli czy domowych pamiątek, ale także wyposażenia firmy i upominków reklamowych. Dotyczy to również gadżetów reklamowych innego typu, takich jak akcesoria do organizacji imprez plenerowych oraz inne przedmioty, użytkowane głównie sezonowo.

Upominki reklamowe, gadżety i akcesoria sezonowe warto przechowywać poza siedzibą firmy, w miejscu do tego wyznaczonym. Gdy chodzi o upominki reklamowe nie mniej istotny jest sposób pakowania i forma magazynowania. Dzięki temu opakowania ozdobne, jak też ich zawartość są zabezpieczone przed zniszczeniem i prezentują się doskonale mimo upływu czasu.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL