Gdzie ukryć prezenty? Jak przygotować dom do świąt?

Wbrew pozorom, nie są to banalne pytania. Gdy planujesz zakup prezentu w rozmiarze XXL, możesz natrafić na trudności w jego przechowaniu do czasu, gdy nadejdzie czas przekazania podarunku. W dodatku, warto usunąć niektóre meble, celem przygotowania świątecznych aranżacji. Gdzie je magazynować na czas świąt?

Gdzie ukryć prezent – samochód, sprzęt AGD i inne duże upominki?

Pomysły na prezenty z okazji świąt Bożego Narodzenia są bardzo zróżnicowane. Jeśli bliska osoba marzy o upominku w rozmiarze XXL to często bliscy decydują się te marzenia zrealizować. Dotyczy to często osób, które w podobnym czasie obchodzą jubileusze bądź urodziny. Gdzie taki podarunek ukryć? Jeśli zostanie umieszczony w garażu, na strychu, czy na ulicy pod domem, niespodzianka może nie wypalić.

Nie musisz rezygnować z elementu zaskoczenia. Nawet największe prezenty możesz przechować w magazynach self storage Stokado. Skończył się czas wynajmu wielkich i niepraktycznych powierzchni magazynów. Korzystając ze Stokado możesz wynająć niewielki box lub spore pomieszczenie magazynowe, zależnie od potrzeb. W małych boxach self storage pomieszczą się sprzęty AGD, rowery, motocykle, quady i inne tego typu sprzęty. Jeśli masz trudność z wyborem odpowiedniego magazynu możesz skorzystać z naszego poradnika. Pokazujemy w nim, w jaki sposób magazynować poszczególne elementy i jak je poukładać, by box pomieścił jak najwięcej!

Na terenie naszych obiektów znajdziesz zarówno magazyny wewnętrzne, jak i te na zewnątrz. Tą pierwszą opcję wybierz w przypadku, gdy magazynowane przedmioty są relatywnie lekkie i łatwe w przenoszeniu. Natomiast zewnętrzne boxy będą odpowiednie, gdy chcesz przechować pojazdy i ciężkie sprzęty AGD. Korzystając z takiej formy pomieszczeń magazynowych można bezproblemowo przetransportować przedmioty do wnętrza.

Jak powiększyć wolną przestrzeń w domu? Przygotuj się na święta

Święta to czas wielkich przemeblowań. Chcesz rozłożyć w salonie większy stół, ale brakuje miejsca? Podobny problem często pojawia się w sytuacji, gdy choinka jest rozłożysta i wysoka, a pomieszczenie nieduże. W takim wypadku warto część mebli umieścić w piwnicy lub magazynie. Magazyny self storage Stokado to bezpieczne miejsce nawet, jeśli Twoje meble są sporządzone z wysokogatunkowego mebla.

Drewniane meble należy przechowywać w miejscu o odpowiedniej wilgotności, zacienionym, czystym. Poziom wilgoci nie może być zbyt wysoki ani zbyt niski. W przeciwnym razie drewno może być narażone na pleśń lub przeciwnie – pękać. Również meble i sprzęty z elementami metalowymi muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach. W tym wypadku należy przedmioty przede wszystkim chronić przed wilgocią. Na ich powierzchni może pojawić się rdza! Jeśli jednak regularnie oczyszczasz sprzęty nie musisz się martwić. W magazynach self storage poziom wilgoci jest optymalny, a wnętrza boxów czyste.

Dlaczego boxy self storage sprawdzą się w okresie świątecznym?

Jest wiele powodów, dla których warto korzystać z magazynów self storage. Jednym z najistotniejszych powodów jest fakt, że nie każdy mieszkaniec bloku jest posiadaczem komórki do składowania lub tak zwanej piwniczki. Tego typu komórki są najczęściej dodatkowo płatne.

Doskonale wiedzą o tym zwłaszcza osoby wynajmujące mieszkania, choć z problemem tym borykają się również właściciele. Na szczęście z piwniczki zwykle korzystamy zaledwie kilka razy w roku, np. w okresie świątecznym. Zatem osoby niebędące szczęśliwymi posiadaczami takiej niewielkiej przestrzeni do przechowywania, mogą z powodzeniem skorzystać z boxów self storage.

Oferta Stokado jest bardzo elastyczna. Możesz wynająć boxy na dowolny czas, za dobrą cenę. Zapewniamy również monitoring i ochronę, zatem nie musisz się martwić nawet o najcenniejsze przedmioty. Do swoich rzeczy masz dostęp 24 godziny na dobę. Obojętnie, kiedy zechcesz dodać kilka rzeczy, lub część z nich odebrać – możesz to zrobić, kiedy tylko zechcesz. Możesz także kontrolować stan przechowywanych elementów. To rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę także wtedy, gdy zakupisz dużą ilość świątecznych akcesoriów, a wnętrze jest dopiero przygotowywane do nowej aranżacji. Również po świętach może pojawić się zapotrzebowanie na przestrzeń do magazynowania.

Gdzie znajdziesz nasze magazyny? Boxy self storage Stokado są ulokowane we Wrocławiu i okolicach, a także w Zabrzu, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Kaliszu czy Legnicy. Być może również Twoja miejscowość pojawiła się na naszej liście? Celem zapoznania się ze szczegółami przeczytaj więcej o naszej ofercie lub skontaktuj się z obsługą klienta.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL