Small warehouses for rent Poznań - Druskienicka

Poznań

ul. Druskienicka 8/10

60-476 Poznań
Poland

Stokado in Poznań
a few words

Stokado Self Storage in Poznań is available 24/7. After signing the contract, each customer receives an individual access code ensuring access to the warehouse and unblocking of the alarm. Our cells and storage rooms have areas from 1m2 to 25m2.

Stokado warehouse is located at ul. Druskienicka in the Podolany district in the north of Poznań. The location provides convenient access from the center of Poznań both by car and public transport. The bus stop 60 and 83 is located several dozen meters from the entrance to the warehouse.

Office hours: Monday - Friday, 9-17. Please contact us to arrange a visit at another time convenient for you.


Magazyn samoobsługowy Self Storage – Poznań. Do jakich celów można wykorzystać oferowane w Stokado powierzchnie magazynowe? Jakie zalety ma taki mini magazyn do wynajęcia?

Oferowane przez firmę Stokado Self Storage boksy magazynowe, komórki do wynajęcia, kontenery magazynowe, ogólnie mówiąc powierzchnie magazynowe do wynajęcia, mają różnorodne zastosowania. Wynajem magazynu Self Storage, może to być np. boks czy kontener do wynajęcia, to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, borykających się z problemem nadmiaru posiadanych rzeczy i brakiem miejsca do ich przechowywania. To w sumie miły kłopot, świadczący o tym, że stajemy się coraz bogatsi, ale ten fakt nie likwiduje samego problemu. Natomiast komórka do wynajęcia oferowana przez Stokado Self Storage to doskonała przechowalnia rzeczy i rozwiązanie naszych problemów z brakiem miejsca.

Schemat działania self storage Poznań

A w magazynie samoobsługowym możemy przechowywać praktycznie wszystko. Potrzebny nam jest garaż do wynajęcia na skuter na sezon zimowy? Nie ma sprawy! Nieodzowna jest nam przechowalnia mebli na czas remontu lub dłuższego wyjazdu? Jej rolę doskonale spełni boks do wynajęcia w magazynie samoobsługowym Stokado Self Storage. Skrytka do wynajęcia to świetne miejsce dla naszej kolekcji, a kontener magazynowy sprawdzi się jako „schowanko” na zimę dla naszego sprzętu ogrodniczego z działki. Zastosowań magazynów samoobsługowych jest praktycznie bez liku!Self storage Poznań – oferta dla firm

Oczywiście magazyny samoobsługowe do wynajęcia typu Self Storage to także propozycja dla klientów instytucjonalnych. W przypadku firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw utrzymywanie własnego magazynu często jest ekonomicznie nieuzasadnione, zdecydowanie sensowniejszym jest wynajęcie magazynu tylko w razie potrzeby, na określony czas. Stąd też boks magazynowy w Stokado Self Storage to doskonałe miejsce na niewykorzystywany bieżąco sprzęt czy narzędzia, np. pomiędzy realizacją kolejnych zleceń i kontraktów, próbki towarów, materiały promocyjne itp. Może to być także magazyn na dokumenty. Wszak różnorodne przepisy nakazują przechowanie dokumentów przez określony czas, a w mikroprzedsiębiorstwach zazwyczaj brak na nie miejsca.


Magazyny do wynajęcia Poznań – dodatkowa przestrzeń

Wynajęcie magazynu często bywa krokiem nieodzownym. Dlaczego jednak ma to być magazyn samoobsługowy Self Storage? Przede wszystkim ze względu na elastyczność oferty i łatwość dobrania rodzaju i wielkości powierzchni magazynowej. Także elastyczność czasu najmu ma ogromne znaczenie. Przekłada się to na niskie koszty wynajmu. Boksy magazynowe i kontenery do wynajęcia wykorzystujemy tylko przez czas nam niezbędny, a ich powierzchnia magazynowa jest ściśle dobrana do naszych potrzeb. Oczywiście dochodzą jeszcze kwestie bezpieczeństwa – obiekty w których znajdują się komórki do wynajęcia czy teren na którym umieszczone są kontenery magazynowe są całodobowo monitorowane i chronione. Warunki fizyczne panujące w pomieszczeniach są stałe i zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom. Np. stała wilgotność sprawia, że magazyny samoobsługowe firmy Stokado to doskonała przechowalnia mebli czy magazyn na dokumenty i inne silnie higroskopijne przedmioty. Po prostu magazyn do wynajęcia Self Storage to wręcz hotel na rzeczy. I to wielogwiazdkowy!

en_GB
pl_PL en_GB