fbpx

Cells for rent Bydgoszcz - Filmowa

Bydgoszcz

ul. Filmowa 8

85-836 Bydgoszcz
Poland

Stokado in Bydgoszcz
a few words

Stokado Self Storage warehouse spaces in Bydgoszcz are available 24/7. After signing the contract, each customer receives an individual access code ensuring access to the warehouse and unblocking of the alarm.

In our facility at ul. Filmowa 8 in Bydgoszcz, we offer cells in the internal warehouse, as well as storage spaces in containers with the possibility of a direct driveway of the car. The storage rooms have an area of 1m2 do 25 m2.

Stokado Self Storage warehouses in Bydgoszcz are located at ul. Filmowa 8. Within several dozen meters from our warehouses there are bus stops of lines 59, 76 and tram lines 6, 8.

Office hours: Monday - Friday, 8.00 - 16.00. Please contact us by phone to arrange a visit at another time convenient for you.

Magazyny do wynajęcia Self Storage – Bydgoszcz. Magazyn samoobsługowy, w którym przechować można dosłownie wszystko. Na czym to polega?

Niejednokrotnie potrzebny jest nam mini magazyn. Taki, w którym możliwe jest przechowanie dokumentów lub chwilowo niepotrzebnych drobiazgów. Marzeniem jest także przechowalnia rzeczy pozostałych po przeprowadzce. Boks do wynajęcia Self Storage wynająć można nawet na niedługi czas. Te komórki do wynajęcia są tak zróżnicowane pod kątem metrażu, że z łatwością każdy wybierze własny hotel dla rzeczy, perfekcyjnie dostosowany do potrzeb. Są to mini magazyny, jak też większe boksy do wynajęcia. To również garaże do wynajęcia, w których przechować można zimą motocykl, a latem narty – tak naprawdę po prostu wszystko to, co wymaga przechowania.  

Self Storage, czyli magazyny do wynajęcia Bydgoszcz

Dlaczego Self Storage to luksusowe hotele dla rzeczy? Po pierwsze są to zadbane komórki do wynajęcia. Powierzchnie magazynowe są czyste, a poziom wilgotności powietrza kontrolowany. Te nowoczesne przechowalnie dla rzeczy są również odpowiednio chronione. Dlatego wynajem magazynu jest dobrym pomysłem, niezależnie od rodzaju przechowywanych rzeczy. Może przyda się magazyn do magazynowania przedmiotów o wartości sentymentalnej? Magazyny Stokado są najlepszym miejscem do przechowania ulubionych pamiątek rodzinnych, nawet tych wymagających specjalnego traktowania. Poszukiwane są także skrytki do wynajęcia w celu magazynowania drogocennych antyków czy elektroniki. Odpowiedzią jest Self Storage! Warto przechowywać również meble, nawet te drewniane, ponieważ każda komórka do wynajęcia jest do tego świetnie przystosowana.  

Boxy do wynajęcia dla firm Bydgoszcz – Self Storage

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa, borykają się z nadmiarem materiałów lub dokumentacji czy po prostu dużą liczbą asortymentu. Niezależnie od powodu, magazyn do wynajęcia jest świetnym rozwiązaniem. Przechowanie sprzętów, mebli i dodatków to także bolączka w branży nieruchomości. Dzięki Stokado problem ten można bardzo szybko zlikwidować i po prostu przechować rzeczy w boksie. Duże boxy, magazyn na dokumenty, mini skrytka do wynajęcia na materiały firmowe – wszystko to jest dostępne w jednym miejscu.    

Bydgoszcz – dlaczego właśnie kontenery do wynajęcia Self Storage?

Gdy nadmiar rzeczy i dokumentów burzy porządek w domu lub w firmie, najlepszym rozwiązaniem jest kontener do wynajęcia. Warto wybrać ofertę, które umożliwi zupełnie beztroskie, wygodne i bezpieczne użytkowanie. W Stokado szczycimy się elastyczną ofertą, która znacznie odbiega od dostępnych dotychczas rozwiązań. Zamiast długotrwałego wynajmu i kruczków w umowie, proponujemy magazyn do wynajęcia na doskonałych warunkach. Bez względu na to, czy chodzi o garaż do wynajęcia zimą czy o niewielki box do wynajęcia na tydzień – z nami przechowanie staje się bezproblemowe. Zadbaliśmy również o to, aby dojazd do naszych powierzchni magazynowych był maksymalnie usprawniony. Chcemy bowiem, aby każdy mógł skorzystać z tej oszczędności czasu i pieniędzy, jak są nasze magazyny samoobsługowe..
en_GB