Najczęściej zadawane pytania

Stokado self storage

UMOWA

Umowę można zawrzeć na miejscu, w godzinach pracy biura, bądź w każdym dogodnym terminie ustalonym telefonicznie z pracownikiem Stokado.
Istnieje również możliwość zdalnego podpisania umowy.

Umowa najmu może zostać sporządzona na osobę prywatną lub firmę. W celu zawarcia umowy przez osobę prywatną niezbędne jest okazanie dokumentu tożsamości. Natomiast w przypadku firmy wymagany jest numer NIP oraz pełnomocnictwo (w przypadku osób podpisujących umowę, a nie będących właścicielami firmy).

Minimalny okres najmu komórki magazynowej to 7dni.

Termin wypowiedzenia umowy najmu wynosi 14 dni od dnia złożenia wypowiedzenia w biurze lub przesłana pisma drogą mailową, ewentualnie pocztową.

Kierując się wygodą klienta umowa najczęściej zawierana jest na czas nieokreślony. W związku z czym, nie ma konieczności jej przedłużania. Jednak, gdy klient decyduje się na umowę terminową, określając czas jej trwania, a później okazuje się, że zachodzi potrzeba jej przedłużenia – podpisujemy z klientem aneks przedłużający najem magazynu na wymagany czas.

MAGAZYNY/KONTENERY

Tak, oczywiście. Prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia się na dogodny termin.

O dostępności danej powierzchni najlepiej dowiedzieć się telefonicznie, wybierając numer danego oddziału i konsultując z naszym pracownikiem.

Magazyny wewnętrzne są ogrzewane, świetnie nadają się do przechowywania dokumentów, sprzętu RTV, AGD, ubrań czy mebli. Natomiast magazyny kontenerowe służą do przetrzymywania przedmiotów, które nie są wrażliwe na warunki atmosferyczne, np. różnego rodzaju narzędzia i maszyny remontowe, budowlane oraz ogrodnicze, części maszyn czy opony.

Oddajemy do dyspozycji klientów magazyny wewnętrzne od 1m2 do 30m2 o wysokości 2,70m oraz kontenery 3-6-12m2.

Tak, oczywiście. Zostaje sporządzony stosowny dokument zamiany i klient może przenieść swoje rzeczy. Wówczas z dniem zamiany, ulega również zmniejszeniu lub zwiększeniu koszt najmu.

DOSTĘP I BEZPIECZEŃSTWO

Nie stanowi to żadnego problemu. Dostęp do magazynu po podpisaniu umowy przez klienta jest 24h/dobę.

Bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy zapewnione jest przez system alarmowy, monitoring całego obiektu magazynowego, indywidualny kod dostępu dla każdego klienta, a także patrole ochrony.

Wszystko, co się zmieści w komórce o wybranej powierzchni z wyłączeniem rzeczy uznanych za nielegalne na terenie naszego kraju, a także stanowiących zagrożenie dla zdrowia i życia oraz zwierząt.

W celu ubezpieczenia mienia klientów, oferujemy polisę ubezpieczeniową.

TRANSPORT

Współpracujemy z firmami przewozowymi, które zapewniają zabezpieczenie mebli, wyniesienie, przewiezienie i ustawienie w magazynie wg. wskazówek naszych klientów. Szczegóły oferty można uzyskać od naszych pracowników w poszczególnych oddziałach.

W przypadku magazynów kontenerowych zapewniamy duży plac manewrowy i bezpośredni podjazd pod każdy z kontenerów. Natomiast wózki paletowe i platformowe zapewniają bezproblemowe przewożenie rzeczy do danego magazynku wewnątrz budynku.

PŁATNOŚCI

Płatności naliczane są proporcjonalnie, płacisz tylko za czas najmu magazynu. Faktury są wysyłane w pierwszych dniach danego miesiąca na wskazany adres e-mail.

Jest to zależne od obiektu, ale w większości naszych oddziałów poza przelewem na konto można dokonywać płatności na miejscu w biurze, zarówno kartą, jak i gotówką.

pl_PL