Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Knurów

Knurów

 

44-100 Knurów
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.
Masz własną firmę i szukasz idealnego miejsca do przechowywania rzeczy? Przestronny magazyn Knurów jest do Twojej dyspozycji! U nas wynajmiesz idealną powierzchnię do magazynowania różnego rodzaju przedmiotów – od mebli, ubrań, zabawek, po sprzęty elektroniczne czy też większe maszyny. W Stokado Self Storage dbamy o zadowolenie naszych klientów. Działamy szybko i sprawnie 7 dni w tygodniu. Dzięki temu z łatwością wykorzystasz nasze hale i magazyny na wynajem w praktyce. Jeśli chcesz o coś dopytać, zapraszamy do kontaktu!

Dopasowane powierzchnie magazynowe do wynajęcia Knurów

Przechowywanie cennych przedmiotów jeszcze nigdy nie było tak proste! W naszej ofercie znajdziesz małe i duże magazyny do wynajęcia. Możesz z nich korzystać, dopasowując je do swoich potrzeb. Zarówno małe magazyny do wynajęcia Knurów (od 1m2), jak i większe (do 25 m2) są wygodne i użyteczne. Dzięki temu, że mają odpowiednią wysokość, doskonale realizują swoje zadania.

Jesteśmy przekonani, że przechowywalnia rzeczy powinna być bezpieczna i prosta w obsłudze. Z tego względu szczególny nacisk kładziemy na kwestie związane z ochroną i bezpieczeństwem. Teren hal i magazynów jest monitorowany. Co więcej, najemcy, dopiero po podpisaniu umowy, otrzymują kod dostępu, który umożliwia im wejście na teren Stokado.

Dlaczego warto wybrać magazyny samoobsługowe Knurów?

Czystość, odpowiedni poziom wilgotności powietrza, bezpieczeństwo, świetna lokalizacja i jasne warunki współpracy to tylko kilka z zalet naszej oferty. Każdy budynek, hale i magazyny są poddawane ścisłej kontroli. W Stokado Twoje rzeczy są w najlepszych rękach! Co więcej, wiemy, że niektóre firmy potrzebują wynajmów krótkoterminowych. Z tego względu oferujemy także umowę najmu już od 14 dni. Nie czekaj! Sprawdź szczegóły oferty i wybierz najlepszy magazyn na wynajem Knurów dla Twojego biznesu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą Ci wsparcia na każdym etapie współpracy!

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!