Self Storage Poznań Magazyny do wynajęcia

Nasze magazyny samoobsługowe w Poznaniu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado w Poznaniu
kilka słów

Self Storage określane jest jako komórki lub boxy magazynowe, gdzie możesz składować swoje rzeczy przez całą dobę. Magazyny w Poznaniu to samoobsługowe skrytki o stosunkowo niewielkiej powierzchni, wynajmowane na określony czas zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Magazyn Stokado Self Storage w Poznaniu dostępny jest przez 24h/ 7 dni w tygodniu. W ofercie posiadamy magazyny samoobsługowe i kontenery o różnej powierzchni. Do wyboru masz także elastyczny okres najmu, dzięki czemu wybierzesz magazyn i czas odpowiednio do Twoich potrzeb. Po podpisaniu umowy z Self Storage Poznań każdy klient otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wejście do magazynu oraz odblokowanie alarmu. Proponowane przez nas komórki i pomieszczenia magazynowe mają powierzchnie od 1m2 do 25m2.
Magazyny Stokado Self Storage w Poznaniu zlokalizowane są przy ulicach:

 • Szarych Szeregów 53,
 • Druskienickiej 8/10,
 • Bukowskiej 8.

 

Magazyny samoobsługowe Poznań – dla kogo?

Oferowane przez naszą firmę Stokado boksy magazynowe Self Storage, komórki do wynajęcia, kontenery magazynowe, ogólnie mówiąc – powierzchnie magazynowe do wynajęcia, mają różnorodne zastosowania. Wynajem magazynu Self Storage to doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach dla różnych osób, między innymi:

 • studentów – skrytki magazynowe czy małe magazyny do wynajęcia sprawdzą się na okres wakacji i wyjazdów. Można w nich bezpiecznie przechować rower, sprzęt muzyczny, ubrania czy inne większe rzeczy;
 • osób prywatnych, borykających się z problemem nadmiaru posiadanych rzeczy i brakiem miejsca do ich przechowywania. Magazyny samoobsługowe do przechowywania rzeczy będą także dobrym rozwiązaniem w przypadku posiadania przedmiotów o większych gabarytach, które nie zmieszczą się do mieszkania czy skrytek przydomowych. Magazyny czy boxy magazynowe do wynajęcia oferowane przez Stokado Self Storage to doskonała przechowalnia rzeczy i rozwiązanie problemów związanych z brakiem miejsca;
 • firm – boxy magazynowe czy kontenery Self Storage Poznań stwarzają przestrzeń do magazynowania najróżniejszych przedmiotów związanych z działalnością firmy. W przypadku firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw utrzymywanie własnego magazynu często jest ekonomicznie nieuzasadnione, zdecydowanie sensowniejszym jest wynajęcie magazynu samoobsługowego tylko w razie potrzeby, na określony czas. Stąd też boxy magazynowe w Stokado Self Storage to idealne miejsce na niewykorzystywany na bieżąco sprzęt czy narzędzia, np. pomiędzy realizacją kolejnych zleceń i kontraktów, próbki towarów, materiały promocyjne itp. Może to być także magazyn na dokumenty. Wszak różnorodne przepisy nakazują przechowanie dokumentów przez określony czas, a w mikroprzedsiębiorstwach zazwyczaj brak na nie miejsca.

Do jakich celów można wykorzystać Self Storage w Poznaniu?

Do czego można wykorzystać oferowane w Stokado powierzchnie magazynowe? Jakie zalety ma taki mini magazyn do wynajęcia? Przechowywanie różnych ważnych przedmiotów, szczególnie jeśli zajmują bardzo dużo miejsca, bywa kłopotliwe, zwłaszcza, jeśli trudno wygospodarować dodatkową przestrzeń w domu, biurze czy mieszkaniu. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są skrytki, boxy czy kontenery magazynowe w Poznaniu. Self Storage Poznań to przechowywalnia rzeczy w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Magazyny do wynajęcia sprawdzą się idealnie do przechowywania towaru związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej, takiego jak żywność, zabawki, ubrania, urządzenia elektroniczne czy wszelkie artykuły przemysłowe. Magazyny samoobsługowe w Poznaniu stanowić też mogą bezpieczne miejsce do przechowywania maszyn, narzędzi czy innych większych przedmiotów. Jednym słowem, Self Storage Poznań zapewni Ci powierzchnię do przechowywania wszystkiego, na co nie masz miejsca w warunkach domowych.

 

 

Magazyny samoobsługowe Poznań – jak to działa?

W magazynach samoobsługowych możesz przechowywać praktycznie wszystko. Potrzebny Ci garaż do wynajęcia na skuter na sezon zimowy? Małe magazyny sprawdzą się idealnie! Nieodzowna jest przechowalnia mebli na czas remontu lub dłuższego wyjazdu? Jej rolę doskonale spełni boks do wynajęcia w magazynie samoobsługowym Stokado Self Storage. Skrytka do wynajęcia to świetne miejsce dla Twojej powiększającej się kolekcji, a kontener magazynowy sprawdzi się jako “schowanko” na zimę dla Twojego sprzętu ogrodniczego z działki. Zastosowań magazynów samoobsługowych jest praktycznie niezliczona ilość – w Stokado Self Storage Poznań z pewnością znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Zalety Self Storage – dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych w Poznaniu?

W Self Storage Poznań stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość usług. Dbamy o to, by każdy klient znalazł tutaj dokładnie to, czego szuka – niezależnie, czy będzie to skrytka magazynowa, niewielki magazyn czy też kontener do wynajęcia. Co wyróżnia magazyny Self Storage Poznań spośród innych ofert?

 • umowa najmu już od 14 dni,
 • dostęp do magazynów samoobsługowych 24h/7 dni w tygodniu,
 • zróżnicowana oferta dla różnych klientów – usługa zarówno dla firm jak i osób prywatnych,
 • bezpieczeństwo – zapewniamy ochronę fizyczną i monitoring,
 • indywidualny kod dostępu, jaki klient otrzymuje na czas wynajmu kontenerów magazynowych,
 • indywidualna kłódka, dzięki czemu można korzystać z boxów magazynowych w dowolnym czasie i o wybranej porze.

  Korzyści z korzystania z Self Storage w Poznaniu

  Wynajęcie magazynu często bywa krokiem nieodzownym. Dlaczego jednak ma to być magazyn samoobsługowy Self Storage? Przede wszystkim ze względu na elastyczność oferty i łatwość dobrania rodzaju i wielkości powierzchni magazynowej. Także elastyczność czasu najmu ma ogromne znaczenie. Przekłada się to na niskie koszty wynajmu. Boksy magazynowe i kontenery do wynajęcia wykorzystujemy tylko przez czas nam niezbędny, a ich powierzchnia magazynowa jest ściśle dobrana do naszych potrzeb. Oczywiście dochodzą jeszcze kwestie bezpieczeństwa – obiekty w których znajdują się komórki do wynajęcia czy teren, na którym umieszczone są kontenery magazynowe są całodobowo monitorowane i chronione. Warunki fizyczne panujące w pomieszczeniach i magazynach do wynajęcia są stałe i zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom. Np. stała wilgotność sprawia, że magazyny samoobsługowe firmy Stokado to doskonała przechowalnia mebli czy magazyn na dokumenty i inne silnie higroskopijne przedmioty. Magazyny do wynajęcia Self Storage to luksusowe i bezpieczne warunki do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy.

  Magazyny samoobsługowe Self Storage Poznań – lokalizacja

  Stokado Self Storage jest operatorem magazynów samoobsługowych. Wynajmujemy komórki i małe magazyny samoobsługowe w: Bydgoszczy, Kaliszu, Legnicy, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Zabrzu i Zielonej Górze. Oferujemy powierzchnie magazynowe już od 1m2 w wygodnych i bezpiecznych obiektach. Sprawdź ofertę Self Storage Poznań i wybierz idealną przechowywalnię rzeczy w Poznaniu!

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!