Self Storage Wrocław Magazyny do wynajęcia

Nasze magazyny samoobsługowe we Wrocławiu

ul. Szwedzka 1

55-040 Bielany Wrocławskie
(Gmina Kobierzyce), Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado we Wrocławiu
kilka słów

Self Storage to małe magazyny samoobsługowe i duże garaże do wynajęcia we Wrocławiu, dostępne przez całą dobę. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że potrzebny był mini magazyn dla rzeczy, których aktualnie nie używasz, ale które mogą się przydać w przyszłości. Taki, w którym możliwe jest przechowanie dokumentów lub chwilowo niepotrzebnych drobiazgów. A może chciałeś mieć przechowalnię rzeczy pozostałych po przeprowadzce? Lub marzyłeś o dobrym miejscu na przechowywanie motocykla zimą?

Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby jest nasza przechowywalnia – boks do wynajęcia Self Storage we Wrocławiu. Te komórki do wynajęcia są tak zróżnicowane pod kątem metrażu, że z łatwością każdy wybierze własny hotel dla rzeczy, precyzyjnie dostosowany do ilości i wielkości posiadanych przedmiotów. W ofercie dostępne są zarówno mini magazyny samoobsługowe, jak i większe boksy do wynajęcia. Dysponujemy również garażami do wynajęcia, w których zimą można zostawić wspomniany już motocykl, a latem narty lub inny sprzęt czekających na nowy sezon. Self Storage we Wrocławiu to po prostu miejsce na wszystko, co wymaga tymczasowego przechowania. 

Magazyny samoobsługowe we Wrocławiu – dla kogo?

Temat przechowywania rzeczy dotyczy w mniejszym lub większym stopniu każdego człowieka. Dlatego nasze skrytki magazynowe przeznaczone są dla: 

  • firm, 
  • osób prywatnych (w tym studentów i rodzin).

Do jakich celów można wykorzystać Self Storage we Wrocławiu?

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa, borykają się z nadmiarem materiałów lub dokumentacji. Często mają też po prostu bogaty asortyment, który nie jest aktualnie dostępny w sprzedaży. Dobrym rozwiązaniem są w takiej sytuacji magazyny samoobsługowe we Wrocławiu. Osoby prywatne najczęściej decydują się na przechowywanie sprzętów, mebli i dodatków, choć faktem jest, że to także bolączka w branży nieruchomości.

Studenci, żyjący często na stancjach, nie mają zbyt dużo miejsca do gromadzenia rzeczy w swoich pokojach. Aby uniknąć efektu zagracenia, małe magazyny do wynajęcia sprawdzają się najlepiej. To tam studenci mogą schować m.in. przerobione już podręczniki i materiały z ubiegłych lat. Podobne są sytuacje młodych rodziców, którym z dnia na dzień przybywa sporo rzeczy związanych z wychowywaniem dzieci – od ubrań, przez zabawki, aż po wózki. Zamiast wyrzucać, oddawać lub upychać w kątach pokoju, lepiej zostawić je w Self Storage we Wrocławiu. 

Jak widać, dzięki Stokado wszelkie problemy związane z przechowywaniem rzeczy można łatwo rozwiązać – wystarczy umieścić przedmioty w boksie. Duże boxy, magazyn na dokumenty, mini skrytka do wynajęcia na materiały firmowe – wszystko to jest dostępne w jednym miejscu we Wrocławiu.

Jak działają magazyny samoobsługowe we Wrocławiu? 

Self Storage we Wrocławiu wydaje Ci się fajnym pomysłem, ale chcesz dowiedzieć więcej na temat tego jak działają boxy? Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage we Wrocławiu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Oznacza to, że możesz korzystać z nich o dowolnej porze dnia i nocy – Twoje rzeczy są całkowicie do Twojej dyspozycji. Każdy klient po podpisaniu umowy na wynajem kontenerów magazynowych otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wejście do magazynu oraz odblokowanie alarmu. Proste? Dokładnie tak!

Zalety Self Storage we Wrocławiu – przeczytaj, dlaczego warto skorzystać

Jakie są najważniejsze zalety Self Storage we Wrocławiu

  • Duży wybór miejsca na przechowywanie rzeczy. Proponujemy zarówno małe komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1m² do 25 m².
  • Umowa najmu już od 14 dni – bez żadnych zobowiązań na wynajem długoterminowy
  • Dostęp bez żadnych ograniczeń – klient może przynieść i wyciągnąć rzeczy przez 24h/7 dni w tygodniu.
  • Ochrona fizyczna i monitoring, który jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. 
  • Indywidualny kod dostępu i indywidualna kłódka dla każdej osoby, która podpisuje umowę na wynajem.

Korzyści z korzystania z Self Storage we Wrocławiu

Self Storage we Wrocławiu to mnóstwo korzyści dla tych, którzy lubią mieć w swoim życiu porządek i harmonię, ale nie chcą (lub nie mogą) pozbywać się wszystkich swoich rzeczy. Gdy nadmiar przedmiotów i dokumentów burzy porządek w domu lub w firmie, najlepszym rozwiązaniem jest kontener do wynajęcia. Wynajem kontenerów magazynowych czy mini boxów sprawia tak naprawdę, że codzienne życie jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Poza tym w Stokado szczycimy się elastyczną ofertą znacznie odbiegającą od rozwiązań, które można było dotychczas spotkać. Zamiast zobowiązującego, długotrwałego wynajmu i kruczków w umowie, proponujemy magazyn do wynajęcia na doskonałych warunkach – przyjaznych klientowi. Bez względu na to, czy chodzi o garaż do wynajęcia zimą czy o niewielki box do wynajęcia na tydzień – z nami przechowanie rzeczy staje się bezproblemowe. Zadbaliśmy również o to, aby dojazd do naszych powierzchni magazynowych był maksymalnie usprawniony. Zależy nam na tym, aby każdy mógł skorzystać z tej oszczędności czasu i pieniędzy – magazyny samoobsługowe we Wrocławiu mają właśnie takie zadanie. 

Gdzie znajdują się magazyny Stokado we Wrocławiu? Lokalizacja Self Storage

Magazyny Stokado Self Storage we Wrocławiu zlokalizowane są przy ulicach:

Przygotowaliśmy aż 5 miejsc Self Storage we Wrocławiu w celu jak największego podniesienia komfortu korzystania z usługi. Wybierz najdogodniejszą lokalizację, aby przechowywalnia rzeczy nie była zbyt oddalona od Twojego miejsca zamieszkania czy pracy. W ten sposób zoptymalizujesz czas dostarczenia i odebrania rzeczy. 

Zapraszamy do kontaktu!

Podoba Ci się oferta Self Storage we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami poprzez prosty formularz internetowy. Podaj swoje dane, wybierz lokalizację we Wrocławiu, podaj pożądaną powierzchnię do przechowywania i napisz do nas. Małe skrytki magazynowe i duże garaże czekają na Twoje rzeczy!

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!